День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Понеділок, 16 грудня 2019 08:51

День відкритих дверей НАУ в Коледжі інженерії та управління

12 грудня 2019 року відбувся День відкритих дверей для студентів Коледжу інженерії та управління, який є структурним підрозділом Національного авіаційного університету. Коледж, який очолює директор, к.т.н. Олександр Пономаренко, посідає одне з провідних місць у формуванні економічної та технічної освіти.

Представники Національного авіаційного університету ознайомили студентів коледжу з особливостями освітнього процесу, підготовки фахівців, підготовки до ЗНО та вступної кампанії-2020.

Організатори заходу – керівництво Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій та Коледжу інженерії та управління НАУ.

Захід відкрив заступник директора НН інституту інноваційних освітніх технологій, к.т.н. Віктор Гнатюк, який зосередив увагу студентів та викладачів коледжу на широких можливостях продовження вищої освіти в НАУ, особливостях вступної кампанії-2020, на освітніх, наукових та профорієнтаційних проектах та широкому виборі освітніх програм, над якими працює потужний професорсько-викладацький склад університету.

У заході взяли участь д.т.н., професор Тамара Олешко; д.пед.н., професор Світлана Лобода; к.е.н., доцент Оксана Попович; к.е.н., доцент Тетяна Щепіна; к.т.н., доцент Олександр Бугайов; к.т.н., доцент Олена Монченко; к.т.н., доцент Євген Габрусенко; к.пед.н. Тетяна Петровська; відповідальний секретар приймальної комісії ФЕБА Тетяна Хайдарова; к.т.н., доцент Петро Корольов; к.т.н., доцент, професор Ігор Сергеєв; старший викладач Олег Варченко та викладачі коледжу.

Студентів коледжу запросили до участі в традиційних та нового формату профорієнтаційних проектах, на Дні відкритих дверей, щоб розширити уявлення про діяльність Національного авіаційного університету та підготовку фахівців, щоб вдосконалити знання із спеціальностей.

День відкритих дверей дав можливість науковцям університету ознайомити випускників коледжу із переліком спеціальностей, різними формами навчання, перехресним вступом та паралельним навчанням, із англомовним проектом, підготовкою до складання ЄВІ та ЄФВВ і вступу в магістратуру в Національному авіаційному університеті, запросити до участі в круглих столах, наукових школах та науково-практичних конференціях.

Майбутні абітурієнти отримали інформаційні матеріали університету та примірники газети «Авіатор» з новинами університету, із інформацією про міжнародну співпрацю, наукову діяльність та досягнення студентів, про активне і цікаве дозвілля, про розвиток лабораторій НАУ.

Дякуємо керівництву коледжу за сприяння в організації заходу та надану можливість спілкування зі студентами випускних груп.

Сердечно бажаємо студентам Коледжу інженерії та управління НАУ успіхів, щоб упевнено рухатися вперед, досягати поставлених цілей та стати студентами НАУ.