День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Вівторок, 17 грудня 2019 06:25

Круглий стіл «Упровадження STEM-освіти: від теорії до практики»

У рамках проведення курсів підвищення кваліфікації вчителів географії, які проходили на базі КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» 16 грудня 2019 року був проведений круглий стіл  «Упровадження STEM-освіти: від теорії до практики». У роботі круглого столу брали участь вчителі географії, природознавства та економіки Київської області. На круглому столі розглядалися питання організації освітнього процесу в контексті реалізації концептуальних ідей Нової української школи, а також, інноваційні технології навчання учнів в освітньому середовищі НУШа та сучасні підходи до викладання курсу «Природознавство». Багато цікавої, потрібної та корисної інформації щодо навчально-методичного забезпечення вивчення курсів географії і природознавства в закладах ЗСО надав учасникам круглого столу завідувач відділу географії, економіки та краєзнавства КОІПОПК Валерій Совенко.

Директор Центру обдарованої учнівської молоді НН інституту інноваційних освітніх технологій Людмила Куделя презентувала учасникам круглого столу освітні проекти, що успішно реалізуються в Національному авіаційному університеті в рамках програми «Обдарована особистість», а також запросила вчителів та учнів Київської області до участі у проектах: Всеукраїнські олімпіади НАУ, Дні НАУки, Настановна конференція учнів-членів МАН України, Наукова школа країнознавства і туризму, майстер-клас «Сучасне геодезичне обладнання», майстер-клас із спортивного туризму, консультування та рецензування робіт МАН (відділення наук про Землю) та відділ географії, економіки та краєзнавства КОІПОПК до проведення виїзних семінарів вчителів та слухачів курсів на базі Національного авіаційного університету.