«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

П'ятниця, 20 грудня 2019 07:33

День відкритих дверей у Вищому професійному училищі НАУ

До Вищому професійного училища 18 грудня 2019 року на День відкритих дверей завітали науковці Національного авіаційного університету. Відвідало захід понад 100 учнів закладу. Модератори зустрічі – дирекція Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій та Вищого професійного училища НАУ.

Захід відкрила директор Центру допрофесійної підготовки НН інституту інноваційних освітніх технологій, к.пед.н. Тетяна Петровська, яка ознайомила учнів із структурою, науковим потенціалом, підготовкою фахівців, структурою та складовими діяльності ННІІОТ, перевагами навчання в НАУ; традиційними й нового формату освітніми, науковими та профорієнтаційними проектами, що успішно реалізовуються в університеті. Доповідач окреслила напрямки доуніверситетської підготовки та розповіла про переваги навчання на підготовчому відділенні, що забезпечить їм якісну підготовку до ДПА та ЗНО.

Завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін, к.т.н., доцент Ольга Бруяка презентувала присутнім Всеукраїнські учнівські олімпіади НАУ (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/vseukrainski-olimpiady-nau), особливості вступної кампанії, Правила вступу до НАУ та особливості підготовки до ЗНО-2020 відповідно до рекомендацій Українського центру оцінювання якості освіти.

Перед учнями училища виступи ‑ доцент, к.т.н. Олександр Бугайов; доцент, к.т.н. Ганна Положевець; доцент, к.е.н. Дмитро Квашук; доцент, к.е.н. Олександр Подскрипко; старший викладач Володимир Калініченко; завідувач підготовчого відділення Юлія Скорик та викладачі училища.

На Дні відкритих дверей учні випускних груп училища мали можливість зорієнтуватися у широкому розмаїтті спеціальностей, з яких ведеться підготовка фахівців в НАУ, отримати кваліфіковані індивідуальні консультації від науковців.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Вищого професійного училища Лілія Грудзинська подякувала представникам університету за переконливі і змістовні виступи, запевнивши, що керівництво закладу і надалі сприятиме залученню на навчання до НАУ своїх випускників задля їх професійного вибору.

Дякуємо керівництву училища за сприяння в організації заходу та надану можливість спілкування із учнями випускних груп.

Бажаємо всім студентам Вищого професійного училища НАУ успіхів у навчанні, досягнення значних результатів, творчості, високорейтингових сертифікатів ЗНО, не зупинятися на досягнутому і прагнути здійснити свої мрії та задуми.