День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Середа, 18 грудня 2019 14:05

Відбулися збори трудового колективу Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій

17 грудня 2019 року відбулися збори трудового колективу Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій (ННІІОТ). На порядку денному ‑ доповідь директора Наталії Муранової «Діяльність Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій за 2019 рік. Перспективи розвитку».

Директор Наталія Муранова прозвітувала за освітню, наукову, міжнародну, профорієнтаційну діяльність усіх структурних підрозділів Інституту, охарактеризувала основні напрями їх роботи, результати вступної кампанії-2019. У звіті було висвітлено статистичні показники, що засвідчують позитивні тенденції розвитку Інституту в 2019 році. Доповідь містила пропозиції щодо підвищення результативності діяльності підрозділів Інституту, характеристику освітніх, наукових, профорієнтаційних проектів (заходів) нового формату, що успішно впроваджуються в рамках реалізації програми «Обдарована особистість». Задля забезпечення якості освітнього процесу аналізу підлягали моніторинг навчальних досягнень студентів і слухачів та результати соціологічного виміру. На зборах було розглянуто і перспективи подальшого розвитку ННІІОТ.

У обговоренні звіту директора взяли участь директор Центру обдарованої учнівської молоді Людмила Куделя, завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін Ольга Бруяка, заступники директора Віктор Гнатюк та Оксана Поліщук.

Згідно результатів обговорення доповіді директора, трудовий колектив шляхом відкритого голосування одноголосно визнав роботу ННІІОТ та результати роботи директора Інституту задовільними.