«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Неділя, 22 грудня 2019 14:16

Вітаємо з заслуженою нагородою!

19 грудня 2019 року в Національному авіаційному університеті відбулося засідання Вченої ради університету. Ректор університету Володимир Ісаєнко відзначив кращих співробітників університету та вручив нагороди. Серед них відзначено і одних із найкращих працівників Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій.

Нагрудний знак «За сумлінну працю» Національного авіаційного університету вручено Оксані Поліщук – заступнику директора.

Подякою Національного авіаційного університету відзначено Наталію Ільєнченко – провідного фахівця навчально-методичного відділу.

Почесну грамоту Міністерства культури України отримала Оксана Приходько ‑ доцент кафедри базових і спеціальних дисциплін.

Шановні колеги! Прийміть найщиріші вітання з нагоди визнання вашої самовідданої праці на благо розвитку та процвітання української освіти.

Бажаємо вам творчого натхнення на довгі роки, кипучої енергії, реалізації власних планів, потужного розвитку ваших проектів. Нехай попереду у вас буде широка життєва дорога встелена добром, щастям, радістю, коханням, миром, чистим небом. Бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного затишку і благополуччя та сподівань на подальшу плідну співпрацю у сфері вищої освіти задля розквіту України.

Колектив ННІІОТ