День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 24 листопада

Конкурс для

Інститут інноваційних освітніх технологій НАУ запрошує учнівську молодь взяти участь у конкурсі

День відкритих

Запрошуємо абітурієнтів-2021, учнів старших класів, батьків на Дні відкритих дверей Національного авіаціного

НАУ запрошує на вебінар «Власний компас профорієнтації. Формула вибору професії»

Вівторок, 17 грудня 2019 15:05

Про засідання Вченої ради ННІІОТ від 17 грудня 2019 року

17 грудня 2019 року відбулося засідання Вченої ради Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ.

На засіданні Вченої ради ННІІОТ шляхом таємного голосування обрано голову Вченої ради – директора Наталію Муранову. Шляхом відкритого голосування обрано секретаря Вченої ради – заступника директора Оксану Поліщук.

Заслухано доповідь директора Наталії Муранової «Діяльність Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій за 2019 рік. Перспективи розвитку». В обговоренні доповіді взяли участь: директор Центру обдарованої учнівської молоді Людмила Куделя, завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін Ольга Бруяка, заступники директора Віктор Гнатюк та Оксана Поліщук.

Згідно результатів обговорення доповіді директора члени Вченої ради шляхом відкритого голосування одноголосно визнали роботу ННІІОТ та результати роботи директора Інституту задовільними.

Схвалено звіт «Про наукову діяльність ННІІОТ за 2019 рік» – доповідач заступник директора Віктор Гнатюк.

Затверджено План роботи Вченої ради ННІІОТ на 2020 рік.