«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Вівторок, 24 грудня 2019 15:21

Шановні колеги і студенти, дорогі друзі!

Сердечно вітаємо Вас із радісним святом – Різдвом Христовим!

Світло Різдва приходить до наших сердець та домівок.

Бажаємо, щоб Різдвяна Зоря осяяла вірну дорогу у важливих справах.

Нехай любов та злагода завжди панують на українській землі, а Світле свято принесе Вам і Вашій родині добро, достаток, добробут, щастя, любов, благополуччя, успіх, здоров’я, впевненість у майбутньому.

Нехай ангел-охоронець оберігає Вас і Ваших близьких від усіх негараздів, а в душі запанують тепло, щирість, віра, надія, мир, щедрість, спокій і благодать.

Бажаємо Вам здійснення мрій, реалізації цікавих планів, професійних перемог, приємних подій, успіхів у всіх починаннях, сил і натхнення на добрі справи і допомогу ближньому!

Бажаємо щасливого Різдва!

З повагою директор Наталія Муранова!