«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Середа, 25 грудня 2019 08:14

Шановні колеги, дорогі студенти!

Від щирого серця вітаємо вас з Новим роком!

Бажаю побільше практичності й цілеспрямованості, великодушності й світлого розуму, грошових злив і величезної вдачі у всіх нових починаннях і справах!

Нехай всі ваші мрії втілюються в життєву реальність, щастя буде ідеальним, а родинний затишок переповнений радістю, коханням і достатком.

Бажаємо, щоб Новий рік приніс вам безліч щасливих світлих днів, повагу близьких, радісні несподіванки, нові надії і плани, сяючі успіхи і везіння, вірних друзів, міцне здоров’я, творче натхнення, оптимізм і позитив, щиру та взаємну любов. І неодмінно ‑ нехай на вас чекають неймовірні пригоди, виконання всіх заповітних бажань, романтичні зустрічі, корисні знайомства і багато справжніх чудес. Веселих всім свят!

З повагою директор Наталія Муранова!