«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

П'ятниця, 17 січня 2020 11:39

День відкритих дверей НАУ

Шановні абітурієнти-2020, студенти коледжів, батьки! Національний авіаційний університет запрошує вас на День відкритих дверей на базі Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ.

Захід відбуватиметься 23 січня 2020 року з 10.00 до 12.00 у Київському коледжі комп’ютерних технологій та економіки НАУ, за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 5., бібліотечна зала.

Ви дізнаєтеся про: історію та традиції університету, структуру вишу, систему освіти, наукову та міжнародну діяльність, особливості організації освітнього процесу, форми навчання, освітні програми, перелік спеціальностей, правила прийому, наукові здобутки студентів та науковців університету, міжнародні програми та проекти, студентське дозвілля, перспективи навчання, паралельне навчання, перехресний вступ, кафедру військової підготовки, навчання на англомовному проекті, підготовку до ЗНО на ОС бакалавра та ОС магістра, переваги, умови та особливості навчання тощо.

На всіх присутніх чекає чудова нагода: живого спілкування, індивідуального консультування викладачів, студентів та членів Приймальної комісії; перегляду слайдів, стендів, відеоматеріалів, ознайомлення з рекламною продукцією. Чекаємо на вас!

Додаткова інформація: 03680 м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8а, кім. 610, 609, (044)406-74-04; 406-73-11, 497-52-84.
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
сайт: http://iiot.nau.edu.ua/