«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Середа, 22 січня 2020 12:44

До уваги студентів-випускників!

Шановні здобувачі вищої освіти, випускники-2020! Доводимо до вашого відома, що з метою подальшого впровадження заходів для забезпечення академічної доброчесності, перевірка кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти, з використанням технічної системи «Unichek», згідно з рішенням Вченої ради НАУ є обов’язковою!

Перевірка буде здійснюватись згідно з Порядком перевірки академічних та наукових текстів на плагіат (https://nau.edu.ua/ua/menu/quality/akademichna-dobrochestnist/) на випускових кафедрах не пізніше як за 3 дні до захисту дипломних робіт (проектів).

Адміністрація ННІІОТ