«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Середа, 22 січня 2020 07:28

Привітання до Дня Соборності України

День Соборності України – свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Пам’ятаємо історичні події й віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю кращих синів української землі, залишатиметься непорушною. Лише в єдності дій та соборності душ можна досягти розквіту країни, побудувати вільну й демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки.

Щиро вітаємо та бажаємо Вам у цей святковий день щастя, миру, злагоди, віри у світле майбутнє рідної держави!

У єдності наша сила! Зі святом національного єднання!

З повагою колектив ННІІОТ,

професор Наталія Муранова