• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

 «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Четвер, 23 січня 2020 07:38

На святкування Дня Соборності України до КЗ «Макарівський багатопрофільний ліцей» завітали науковці НАУ

День Соборності України – загальнодержавне свято і велична дата багатовікової історії нашого народу, нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель, в єдності дій та соборності душ, адже в українців спільне минуле, сьогодення та майбутнє. Це свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Важкий і тернистий шлях пройшов наш народ до створення своєї держави, тому ідеї соборності є особливими.

Профорієнтаційна зустріч науковців НАУ та учнівської молоді, присвячена Дню Соборності, яка відбулась 21 січня 2020 року в Будинку культури смт. Макарова з учнями та учителями Комунального закладу «Макарівський ліцей» Макарівської районної ради Київської області розпочалася спільним урочистим виконанням Державного Гімну України.

На початку зустрічі Тетяна Петровська, к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки НН інституту інноваційних освітніх технологій, член Національної спілки письменників України, привітала учасників заходу із відзначенням Дня Соборності України та звернула увагу присутніх на те, що від вибору навчання в закладі вищої освіти залежить, як складеться життя у майбутньому, відзначила, що в НАУ створені відповідні умови для розвитку й розкриття творчого потенціалу викладачів та студентів, проводяться культурно-масові, науково-просвітницькі та науково-патріотичні заходи, щоб брати активну участь у громадському житті і прочитала авторські вірші патріотичного спрямування, присвячені темі миру, воїнам АТО, державній мові та рідному краю.

Надія Українець, директор КЗ «Макарівський ліцей», вчитель-методист, відмінник освіти України, підкреслила важливість свята національного єднання, історичних подій у житті українського народу та зустрічі науковців університету зі школярами, для визначення учнями старших класів ліцею із подальшим навчанням у закладі вищої освіти та із вибором майбутньої професії, адже від нашої молоді великою мірою залежить майбутнє України.

Учасники заходу переглянули короткометражний фільм, присвячений Дню Соборності та щорічній акції «Живий ланцюг єдності». Окрасою заходу став вокальний ансамбль «Акварель», який спільно із Людмилою Колос, керівником ансамблю, директором Макарівського районного Будинку культури декламували поетичні твори, присвячені державному святу, натхненно виконали патріотичні пісні про рідну Україну, невичерпне джерело любові до рідної землі і свого народу, які духовно єднали та збагачували всіх присутніх.

Науковці університету відвідали ліцей та виставку до Дня Соборності України, яку підготували учні; затишні класи, оформленими з любов’ю до дітей творчими і досвідченими учителями, людьми вірними обраній професії та Україні.

Дирекція ННІІОТ Національного авіаційного університету нагородила Подякою Надію Українець, директора ліцею, за високий рівень організації в проведенні профорієнтаційної роботи і сприяння розвитку наукових інтересів учнівської молоді.

У профорієнтаційній зустрічі взяли участь – Віктор Гнатюк, к.т.н., заступник директора ННІІОТ; завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін, к.т.н., доцент Ольга Бруяка; Юлія Ланцедова, к.ю.н., доцент кафедри кримінального права і процесу ЮФ; Ірина Літвінова, к.ю.н., доцент кафедри кримінального права і процесу ЮФ; Леся Хоменко-Семенова, к.пед.н., доцент кафедри педагогіки та психології професійної освіти ФЛСК; Анастасія Олійник, співробітник відділу по роботі зі студентами ФЛСК; Ринат Салімов, к.т.н., доцент кафедри підтримки льотної придатності повітряних суден АКФ; Олексій Чужа, к.т.н., доцент кафедри авіоніки ФАЕТ.

Учням було презентовано усі напрями діяльності університету, факультетів, інститутів; особливості вступної кампанії-2020 та підготовки до ЗНО; освітні програми; освітні, наукові та профорієнтаційні проекти (заходи); переваги навчання в університеті та надано індивідуальні консультації.

Доповідачі-науковці представили учням змістовні презентації, відео- та фотоматеріали, рекламні буклети і, звичайно ж, газету «Авіатор», яка свідчить про цікаве студентське життя, реалізацію проектів університету та його міжнародне визнання.

Старшокласників було запрошено до участі в Конференції «Від мрії до успіху. Вступ-2020» (25 січня); на Дні відкритих дверей (14 квітня, 12 червня); у наукових школах, майстер-класів, на курси підготовки до ДПА та загальнодержавного ЗНО.

Прочитано 54 разів