• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

 «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Понеділок, 27 січня 2020 14:47

Конференція для абітурієнтів і батьків «Від мрії до успіху. Вступ – 2020»

25 січня 2020 року в Національному авіаційному університеті стартувала Конференція для абітурієнтів і батьків «Від мрії до успіху. Вступ – 2020».

Модератор – дирекція Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, співорганізатор ‑ Київський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Учасники заходу ‑ абітурієнти-2020, випускники старших класів та батьки, які мали унікальну можливість детально дізнатися про Правила прийому до НАУ, перебіг ЗНО-2020 та всі аспекти, що дозволять успішно вступити до омріяного вишу на престижну спеціальність. Адже «хто володіє інформацією, той володіє світом».

Конференція виправдала мету, адже було обговорено актуальні проблеми, що стоять на заваді сучасного випускника закладу середньої освіти щодо успішного вступу до вишу України; намічено спільні скоординовані дії щодо покращення результатів сертифікатів ЗНО; надано відповіді на всі запитання аудиторії і, звичайно ж, налагоджено комунікації між всіма учасниками проекту.

Програма конференції передбачала обговорення важливих питань для сучасного абітурієнта, а саме: особливості підготовки та проведення ЗНО-2020: аспекти, тенденції, новації, проблеми; Правила прийому до Національного авіаційного університету в 2020 році. І, звичайно ж, ‑ панельну дискусію учасників заходу (запитання, відповіді, індивідуальні консультації, персональне спілкування із спікерами).

Учасники конференції з неабияким інтересом прослухали виступи директора ННІІОТ, професора Наталії Муранової; методиста методичного відділу Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Кіри Леснікової; заступника секретаря Приймальної комісії Віктора Гнатюка, які супроводжувалися змістовними презентаціями.

У процесі засідання абітурієнти дізналися: про перелік освітніх програм; перелік конкурсних предметів, з яких вступники подають сертифікати ЗНО; особливості вступу на основі повної загальної середньої освіти; як здійснюється прийом на навчання до кафедри військової підготовки; переваги для вступників, які досягли визначних успіхів у вивченні окремих дисциплін; перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка держави; особливості прийому на окремі спеціальності; про обсяги прийому та державне замовлення; умови переведення на місця державного замовлення тощо.

Представник Київського регіонального центру оцінювання якості освіти проінформував вступників про права та обов’язки учасників ЗНО; ознайомив з процедурою реєстрації на ЗНО; зміни до програм та характеристики сертифікаційних робіт; процедури визначення результатів та проведення тестування, а також представив не менш важливі інформаційні ресурси, які допоможуть вступникам досягти бажаного результату.

Жвава дискусія присутніх та спікерів тривала в аспекті індивідуального консультування науковців; персонального спілкування з членами Приймальної комісії НАУ, а також доцільним було ознайомлення з виставковими стендами, відеоматеріалами та рекламними буклетами.

Організатори подякувати учасникам та гостям конференції за плідну роботу та виразили надію, що попереду ще не одна спільна зустріч, яка дійсно приведе долі випускників, абітурієнтів від мрії до власного успіху.

І на завершення представники університету побажати абітурієнтам-2020 віри у майбутнє, мирного неба, гідного життєвого шляху, високорейтингових сертифікатів ЗНО і, звичайно ж, невдовзі стати студентами саме Національного авіаційного університету!

Прочитано 32 разів