«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

П'ятниця, 24 січня 2020 06:33

День відкритих дверей НАУ

23 січня 2020 року Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки НАУ гостинно відчинив двері для заздалегідь анонсованого Дня відкритих дверей Національного авіаційного університету. Захід відвідало понад 500 учнів Дарницького району міста Києва та студентів випускних курсів коледжу, які мають наміри продовжити подальше навчання в Національному авіаційному університеті.

Організатори заходу – дирекція Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій та керівництво коледжу.

Учням та студентам було презентовано усі напрямки діяльності університету, перелік спеціальностей, освітні програми, перспективи працевлаштування; особливості вступної кампанії-2020, підготовки до загальнодержавного ЗНО; освітні, наукові та профорієнтаційні проекти; переваги навчання в університеті та надано індивідуальні консультації.

Доповідачі-науковці представили учням змістовні презентації про напрями діяльності кафедр, факультетів та інститутів; відео- та фотоматеріали, рекламні буклети і газету «Авіатор», яка висвітлює активне студентське життя та нові проекти й досягнення студентів та викладачів університету.

Забезпечили проведення профорієнтаційної зустрічі ‑ Віктор Гнатюк, заступник директора ННІІОТ; завідувач кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій, професор Світлана Лобода, директор Центру допрофесійної підготовки ННІІОТ Тетяна Петровська, доцент кафедри електроніки та робототехніки Євген Габрусенко, секретар приймальної комісії ФЕБА Тетяна Хайдарова,, доцент кафедри комп’ютерних систем та мереж Юрій Іскренко, доцент кафедри біокібернетики та аерокосмічної медицини Ольга Іванець, доцент кафедри економічної кібернетики Дмитро Квашук, старший викладач кафедри авіаційних систем Людмила Благая, доцент кафедри авіоніки Олена Кожохіна, доцент кафедри фінансів та банківської справи Оксана Горбачова, заступник директора коледжу Ігор Яровий.

Учнів і студентів було запрошено до участі в конференції «Від мрії до успіху. Вступ-2020» (25 січня); на Дні відкритих дверей (26 лютого, 14 квітня, 12 червня), до інформаційно-просвітницьких зустрічей та до визначальних культурно-масових заходів НАУ.

Бажаємо всім випускникам-2020 успіхів у навчанні, високорейтингових сертифікатів ЗНО та чекаємо на вас, шановні випускники, у Національному авіаційному університеті!