«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Четвер, 30 січня 2020 07:53

Шановні абітурієнти-2020, студенти коледжів, батьки!

Національний авіаційний університет запрошує на День відкритих дверей.

Захід відбудеться 29 лютого 2020 року з 11.00 до 13.00 в холі Приймальної комісії, за адресою: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1.

Ви дізнаєтеся про: історію та традиції університету, структуру вишу, систему вищої освіти, наукову й міжнародну діяльність, особливості організації освітнього процесу, форми навчання, освітні програми, перелік спеціальностей, наукові здобутки студентів й науковців, міжнародні програми й проекти, студентське дозвілля, перспективи навчання, паралельне навчання, перехресний вступ, кафедру військової підготовки, навчання на англомовному проекті, підготовку до загальнодержавного ЗНО для вступу ОС бакалавра й ОС магістра; переваги, умови та особливості навчання тощо.

Висококваліфіковані науковці, спікери, члени Приймальної комісії НАУ також проконсультують вас із питань щодо особливостей підготовки та проведення ЗНО; Правил прийому до Національного авіаційного університету в 2020 році (вступ на основі повної загальної середньої освіти; прийом на навчання до кафедри військової підготовки; переваги для вступників, які досягли визначних успіхів у вивченні окремих дисциплін; перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка; особливості прийому на окремі спеціальності; обсяги прийому та державне замовлення; конкурсний відбір, у тому числі спеціальні умови прийому; переведення на місця державного замовлення тощо).

На відвідувачів Дня відкритих дверей чекатиме чудова нагода:

• індивідуального консультування науковців;
  • персонального спілкування з членами Приймальної комісії НАУ, викладачами кафедр;
  • перегляду відповідних тематичних презентацій;
  • ознайомлення з виставковими стендами, відеоматеріалами, рекламними буклетами.

Чекаємо на вас!

Додаткова інформація: м. Київ, Національний авіаційний університет, проспект Любомира Гузара, 1, корпус 8а, Приймальна комісія.

тел.: (044)406-79-80; 406-74-83.