• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

 «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Середа, 29 січня 2020 09:25

Зустріч «З творчої скарбниці слова»

29 січня 2020 року в Міській бібліотеці для дітей м. Боярка Києво-Святошинського району відбулася творча зустріч «З творчої скарбниці слова» для школярок ліцею «Леді», на яку було запрошено поетесу Тетяну Петровську, директора Центру допрофесійної підготовки Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ, кандидата педагогічних наук, члена Національної спілки письменників України, лауреата літературної премії імені Григорія Косинки.

Бібліотекарі під керівництвом завідувачки Людмили Заєць підготували виставку книжок патріотичного спрямування. На початку зустрічі учні прослухали розповідь про роль сучасної бібліотеки у житті молодого покоління та творчих літературних зустрічей з письменниками рідного українського краю.

Віршована українська поезія завжди приваблює своєю мелодійною мовою, що і засвідчують прочитані Тетяною Петровською авторські вірші та вірші з її збірок «Сонячна пелюстка» і «Відкритий урок», рядки з яких захоплюючи продекламували вихованки поетичної студії «Проліски надій» (керівник Таїсія Костіна). На зустрічі схвильовано і виразно прозвучали вірші з альманаху «Сяйво рідного краю» (митців Києво-Святошинського району), що оспівує мелодійну українську мову, рідну землю, школу, дивовижну природу.

Зустріч відбулася в цікавому неординарному форматі, адже вірші виявляють красу слова, підкреслюють неповторність природи та духовність родин, оспівують нашу Україну. Учасники натхненної зустрічі відзначили, що без народної творчості та яскравих віршів не буває жодного свята, а поезія допомагає їм розуміти інших людей та відчувати різнобарвність відтінків краси.

Тетяна Петровська підготувала для школи та бібліотеки інформаційні матеріали НАУ та розповіла про освітні, наукові, профорієнтаційні проекти університету для школярів, а також побажала вихованкам ліцею «Леді» високих успіхів у навчанні задля реалізації успішного майбутнього. Подарункові примірники видання «Авіатор» отримали всі учасники творчої зустрічі та виявили бажання приїхати на авіаційні екскурсії, культурно-масові заходи і свята до Національного авіаційного університету.

Прочитано 41 разів