• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

 «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

П'ятниця, 31 січня 2020 09:55

День кар’єри НАУ в Київському професійному ліцеї будівництва і комунального господарства

День кар’єри Національного авіаційного університету успішно відбувся 28 січня 2020 року в Київському професійному ліцеї будівництва і комунального господарства, який відвідали понад сто учнів навчального закладу.

Відкрила профорієнтаційну зустріч Тетяна Петровська, директор Центру допрофесійної підготовки, яка зазначила, що НАУ – один із найпотужніших не тільки авіаційних вишів нашої держави, але й знаний далеко за її межами, диплом фахівця НАУ завжди був, є, і залишатиметься візитівкою якості й професійної майстерності молодих фахівців. 

Виступи та змістовні презентації для учнів ліцею підготували науковці: Сергій Зозуля, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії НАУ, керівник консультаційного центру; Тетяна Щепіна, доцент кафедри обліку та аудиту ФЕБА; Олександр Рєзнік, заступник декана ФАБД.

Майбутніх абітурієнтів ознайомили із особливостями вступної кампанії-2020, переліком спеціальностей, за якими можна здобувати вищу освіту в НАУ; структурою вишу; можливостями підготовки до ЗНО та його особливостями; освітньою й міжнародною діяльністю університету; розповіли про цінності та славетні традиції.

Актуальними для випускників коледжу була інформація щодо особливостей вступу до вишу та детальна характеристика складових Правил вступу до НАУ, підготовки та процедури проходження загальнодержавного ЗНО; навчання на підготовчих курсах; презентація освітніх, наукових та профорієнтаційних проектів задля подальшого успішного майбутнього.

Учні отримали важливі рекомендації науковців щодо здійснення правильного вибору майбутньої професії та навчання на підготовчому відділенні (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/pidhotovka-do-zno/pravyla-pryiomu), зацікавились нарахуванням до 20-ти додаткових балів переможцям Всеукраїнських олімпіад НАУ (http://iiot.nau.edu.ua/).

Учасників профорієнтаційної зустрічі запросили на Дні відкритих дверей НАУ, що відбудуться 29 лютого, 14 квітня та 12 червня 2020 року (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/component/content/article/12-slideshow-2/24-naukovi-shkoli?Itemid=211).

Представники НАУ висловили вдячність Валентині Самохваловій, заступнику директора ліцею за сприяння в організації профорієнтаційного Дня кар’єри та запросили до подальшого плідного співробітництва.

Колектив університету щиро вдячний адміністрації Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства за гостинність та учням за наполегливість на шляху до знань й вибору майбутньої професії.

Учням ліцею побажали нових здобутків, подальших успіхів, рейтингових сертифікатів ЗНО, творчої наснаги, віри у власні сили та, звичайно ж, невдовзі стати студентами саме Національного авіаційного університету!

Прочитано 57 разів