• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

 «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

П'ятниця, 31 січня 2020 06:51

День професій

31 січня 2020 року відбувся «День професій» в спеціалізованій загальноосвітній школі № 173 Солом’янського району м. Києва.

На запрошення адміністрації школи у заході брали участь представники НН інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету взяли участь – Людмила Куделя, директор Центру обдарованої учнівської молоді; Оксана Науменко, провідний фахівець Центру обдарованої учнівської молоді та Тетяна Петровська, директор Центру допрофесійної підготовки.

Захід мав на меті проінформувати учнів школи про діяльність провідних закладів вищої освіти України, серед яких гідне місце посідає Національний авіаційний університет. Адже випускники невдовзі мають обрати не тільки виш для навчання, але й усвідомлено визначитися із майбутньою професією.

Старшокласники із зацікавленістю ознайомилися із виставковими матеріалами університету. Серед учнів були випускники, які вже обрали для вступу саме Національний авіаційний університет. Приємно, що учителі школи відзначили, що їхні випускники попередніх років стали студентами і здобувають вищу освіту в НАУ та знають про високу кваліфікацію науково-педагогічних працівників, про науковий потенціал університету.

Учні 10-11 класів школи зацікавились підготовчими курсами до ЗНО (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/pidhotovka-do-zno/pravyla-pryiomu), Всеукраїнськими учнівськими олімпіадами НАУ (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/item/483-startuiut-vseukrainski-olimpiady-nau), пріоритетом вступу на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності, перевагами навчання в НАУ – якісна вища освіта, потужна матеріально-технічна база, впровадження новітніх інноваційних технологій, паралельне навчання, перехресний вступ, доуніверситетська підготовка.

Представники університету звернули увагу школярів, що на сайті ННІІОТ в розділі «Центр обдарованої учнівської молоді» проводиться онлайн-реєстрація на освітні, наукові та профорієнтаційні проекти. Також при ННІІОТ діє Асоціація обдарованої учнівської молоді, а центр створює сприятливі умови для розвитку і реалізації творчих здібностей учнів, сприяє науково-дослідницькій та пошуковій діяльності школярів, організовує роботу наукових шкіл на базі університету, проводить літні школи та науково-практичні студентсько-учнівські конференції, допомагає абітурієнтам у виборі майбутньої професії та у виборі різних форм навчання в НАУ, заради розвитку особистості здобувачів вищої освіти.

Під час спілкування учням презентували газету «Авіатор», буклети, рекламні проспекти інститутів і факультетів, кафедр і центрів.

Дякуємо партнерам за інформаційний захід, за співпрацю, за цілеспрямованих абітурієнтів та студентів НАУ.

Науково-викладацький склад університету зустрінеться із майбутніми абітурієнтами 29 лютого 2020 року (http://iiot.nau.edu.ua/) на Дні відкритих дверей.

Всіх абітурієнтів НАУ запрошує на навчання!

Прочитано 32 разів