«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Четвер, 30 січня 2020 07:07

Засідання зимової сесії аерокосмічної школи НАУ

Відповідно до плану роботу НН інституту інноваційних освітніх технологій, на виконання програми «Обдарована особистість» для учнів закладів загальної середньої освіти, учнів-членів МАН України, вихованців гуртків позашкільних навчальних закладів в НАУ стартують зимові сесії наукових шкіл.

Учасники шкіл зможуть прослухати цикл інтерактивних лекцій, мотиваційних тренінгів, наукових майстер-класів, відвідати пізнавальні екскурсій до Науково-технічної бібліотеки, Музею НАУ та навчального авіаційного ангару.

30 січня 2020 року відбулася зимова сесія аерокосмічної школи НАУ. Продовжили навчання в школі вихованці гуртків Малої повітряної академії Солом’янського району міста Києва, закладу-партнера університету. Захід мали змогу відвідати і батьки учасників. Програмою школи було передбачено майстер-клас «Особливості поведінки пасажирів під час аварійної ситуації на борту літака», який провів Святослав Юцкевич, кандидат технічних наук, доцент кафедри конструкції літальних апаратів АКФ.

Цікаво було учасникам школи та їх батькам дізнатися про освітні, наукові та профорієнтаційні проекти, які реалізуються на базі Національного авіаційного університету. Презентувала програму «Обдарована особистість» Людмила Куделя, директор Центру обдарованої учнівської молоді.

Зимові сесії аерокосмічної школи продовжуватимуться і в лютому. Запрошуємо всіх бажаючих до участі.

Навчання в школах допоможе визначенню професійної орієнтації старшокласників, розвитку талантів та здібностей учнівської молоді, вдалому професійному вибору, залученню до науково-дослідницької діяльності.

Модератор заходу ‑ Центр обдарованої учнівської молоді ННІІОТ, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (044)406-72-09, (044)406-74-15.