«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Неділя, 02 лютого 2020 07:11

Підвищення кваліфікації – запорука забезпечення якості освіти

З 27 по 31 січня 2020 року в Національному авіаційному університеті успішно відбувся І (очний) етап підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та фахівців за авторським курсом «Організація дистанційного навчання в закладах освіти».

Організатор підвищення кваліфікації – Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України.

Тематика занять була спланована на запит науковців університету й відображала актуальні проблеми в контексті курсу підвищення кваліфікації, а саме:

• Педагогічні професії майбутнього та нові вимоги до компетентностей спеціалістів
  • Самоменеджмент і тайм-менеджмент сучасного менеджера в освіті
  • Моніторинг як інформаційна основа управління якістю освіти у закладі освіти.
  • Основи практичної роботи у віртуальному освітньому середовищі
  • Цифрова адженда України - 2020: освітній аспект Європейський досвід розвитку системи освіти
  • Психологічні особливості дистанційного навчання
  • Європейський досвід розвитку системи освіти
  • Інноваційні форми та сучасні підходи до управління розвитком у сфері освіти
  • Нормативне забезпечення дистанційного навчання
  • Індивідуальний мобільний простір сучасного педагога
  • Інформаційно-комунікаційна компетентність викладача дистанційного навчання в закладі освіти (платформа Moodle).

Лекції, практичні, семінарські заняття професійно підготували і провели професорсько-викладацький склад кафедр Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України ‑ Л. Ляхоцька, Н. Любченко, Л. Карташова, О. Бондарчук, Т. Лукіна, О. Бойченко, Л. Антонюк, В. Супрун, С. Касьян, Н. Гущіна, М. Андрос.

Дякуємо колегам- науковцям!

Дистанційний ІІ етап навчання триватиме з 01 лютого по 20 червня, а ІІІ етап (очний, на базі НАУ) – з 22 по 26 червня 2020 року.

Дякуємо колегам-науковцям!