• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

 «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Понеділок, 10 лютого 2020 08:18

Інтелектуальний квест «Світ фізики»

18 січня 2020 року на підготовчому відділені Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій серед слухачів, які вивчають фізику в м. Борисполі на базі Бориспільського НВК «Гімназії «Перспектива» ‑ ЗШ І-ІІ ступенів» імені В. Мономаха було проведено інтелектуальний квест «Світ фізики» під керівництвом Валентини Свентицької.

Вікторина була проведена з метою закріплення вивчених тем: «Механіка», «Молекулярна фізика», «Термодинаміка», «Електризація тіл». Питання стосувались проявів фізичних закономірностей в природі й техніці. У ході проведення заходу слухачі продемонстрували високий рівень знань, проявили творчі здібності в застосуванні одержаних знань в нестандартних ситуаціях. Жвавий інтерес викликали завдання практичного характеру. Кожен з учасників мав можливість проявити свої таланти не тільки в теорії й практиці, але й в знанні історії фізики. А дехто продемонстрував і поетичний дар.

Ігрові технології й нестандартні методики як інноваційні форми навчальної діяльності на підготовчому відділенні сприяють не тільки якісній підготовці до загальнодержавного ЗНО та систематизації знань слухачів, а й індивідуалізації та диференціації процесу навчання, вмінню взаємодіяти в групах, розвитку здібностей та талантів.

Переможцями змагань серед слухачів стали: Максим Воробйов, Олег Базила, Ростислав Гапон, Андрій Недождій.

Вітаємо переможців, бажаємо невичерпної творчої енергії, нових звершень, подальших успіхів, здійснення мрій, успішної здачі ЗНО!

Прочитано 23 разів