• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

 «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Понеділок, 10 лютого 2020 08:39

День кар’єри НАУ для учнів професійно-технічної освіти

На запрошення адміністрації Вищого професійного училища № 25 м. Києва науковці 06 лютого 2020 року Національного авіаційного університету презентували учням спеціальності у форматі Дня кар’єри. Зацікавилося навчання у виші понад 70 учнів випускних груп, що мали на меті визначитися із подальшим майбутнім.

Учнівська молодь прослухала виступи та переглянула тематичні презентації про діяльність університету, отримала індивідуальні консультації та цінні рекомендації щодо підготовки до ЗНО та вступу-2020.

Майбутніх абітурієнтів цікавила підготовка до загальнодержавного ЗНО (http://iiot.nau.edu.ua/…/…/pidhotovka-do-zno/pravyla-pryiomu), Всеукраїнські учнівські олімпіадами НАУ (http://iiot.nau.edu.ua/…/483-startuiut-vseukrainski-olimpia…). Актуальним для абітурієнтів залишаються – особливості вступної кампанії-2020, паралельне навчання та перехресний вступ, міжнародна діяльність університету, англомовний проект, науково-просвітницькі та культурно-масові заходи, в яких активно бере участь учнівська та студентська молодь.

День кар’єри для випускників училища підготували і провели: Віктор Гнатюк, заступник директора ННІІОТ; Тетяна Петровська, директор Центру допрофесійної підготовки ННІІОТ; Ринат Салімов, доцент кафедри підтримки льотної придатності повітряних суден; Тетяна Хайдарова, секретар приймальної комісії факультету економіки та бізнес-адміністрування; Дмитро Квашук, доцент кафедри економічної кібернетики.

Представники університету зустрілись із Юрієм Морзе, директором училища, заслуженим працівником освіти України, щодо підписання договору про співробітництво та подальшої співпраці задля професійного становлення учнів.

Важливість проведення профорієнтаційної зустрічі для інформування учнів щодо освітнього процесу в університеті, традиційних та нових проектів (заходів) для сприяння розвитку молоді, відзначила Людмила Сологуб, соціальний педагог училища.

Учні училища активно знайомилися із рекламною продукцією факультетів та інститутів та отримали яскраві подарункові примірники газети «Авіатор».

Представники НАУ запросили абітурієнтів на Дні відкритих дверей (29 лютого, 14 квітня, 12 червня 2020 року).

Дякуємо адміністрації училища за сприяння у проведенні профорієнтаційного заходу «Дня кар’єри» та можливість спілкування з учнівською молоддю заради їхнього свідомого майбутнього вибору.

Бажаємо всім випускникам-2020 стати студентами вищого навчального закладу, адже НАУ – освіта успішних!

Прочитано 36 разів