«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Понеділок, 10 лютого 2020 08:46

День НАУки для учнівської молоді

У рамках проведення зимової сесії аерокосмічної школи НАУ 06 лютого 2020 року відбувся профорієнтаційний захід у форматі Дня НАУки під гаслом «НАУкова мозаїка» для наймолодших вихованців гуртків Малої повітряної академії Солом’янського району м. Києва. Цього разу для гуртківців була запланована навчальна екскурсія на кафедру авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікації.

Завідувач кафедри, доктор технічних наук, старший науковий співробітник Світлана Павлова підготувала для вихованців пізнавальну доповідь про авіоніку як сукупність електронних систем та програмно-апаратних комплексів, що використовуються на борту літаків, безпілотних та космічних апаратів. Учасникам заходу було цікаво дізнатися, що авіоніка пілотованих та безпілотних авіаційних засобів і космічних апаратів включає в себе системи керування, комунікації, навігації, відображення інформації та управління різними пристроями – від складних (радіолокаційні, пілотажно-навігаційні комплекси тощо) до найпростіших (освітлювальне обладнання, елементи енергозабезпечення).

У навчальному центрі авіаційних тренажерів Олег Варченко, доцент кафедри авіоніки провів майстер-клас «Тренажер Ту-154», де учні змогли пройти віртуальне пілотування в нормальних і складних умовах.

Наступне засідання наукової аерокосмічної школи відбудеться 26 лютого, а найближчий День відкритих дверей – 29 лютого 2020 року з 11.00 до 14.00 у залі Приймальної комісії.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до участі в наукових, профорієнтаційних та освітніх проектах (заходах) Національного авіаційного університету (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/instytut/tsentry/obdarovanoi-uchnivskoi-molodi)

Модератор заходуЦОУМ Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ
(044)406-72-09, (044)406-74-15;
сайт: http://iiot.nau.edu.ua