«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Понеділок, 10 лютого 2020 09:21

Вікторина "Як я знаю Лондон"

25 січня 2020 року на підготовчому відділенні Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ серед слухачів, які вивчають англійську мову, під керівництвом доцента кафедри базових і спеціальних дисциплін Олександра Бугайова було проведено тематичну вікторину «Як я знаю Лондон».

Вікторина викликала жвавий інтерес у слухачів, які виявили міцні знання та обізнаність щодо столиці країни, мова якої вивчають.

Найкращими знавцями з англійської мови стали слухачі підготовчих курсів: Аліса Русо, Ростислав Шелудько, Дар’я Павлик і Михайло Штукований.

Вітаємо переможців, бажаємо нових звершень, творчості, постійного вдосконалення, досягнення нових висот і блискучих перемог, успішної здачі ЗНО, високорейтингових сертифікатів і, звичайно ж, стати студентами Національного авіаційного університету!