• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

 «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Четвер, 13 лютого 2020 07:10

Мовно-літературний конкурс «Ерудит»

На підготовчому відділенні громадян України НН інституту інноваційних освітніх технологій НАУ під керівництвом викладача кафедри базових і спеціальних дисциплін Надії Богуш 04 лютого 2020 року було проведено інтелектуальний конкурс «Ерудит».

Мовно-літературний конкурс моделював технології загальнодержавного ЗНО з української мови і літератури через елементи ігрової діяльності слухачів шляхом одночасного змагання декількох груп.

Саме неординарні форми навчання з рідної мови не тільки сприяють підвищенню якості знань і вмінь слухачів, покращенню результатів ЗНО, а й розвивають логічне мислення, виявляють обдарованість, ініціативності, цілеспрямованість, інтелект, а головне – мотивують до поглибленого вивчення дисципліни.

Перемогу в інтелектуальному конкурсі «Ерудит» здобули: І місце ‑ Полозюк Лідія, ІІ місце ‑ Закарлюка Ольга та Чепіжко Наталія, ІІІ місце ‑ Волошина Таняна та Юр Олександр.

Вітаємо переможців, бажаємо успіхів у навчанні, реалізації власних планів та мрій, міцного здоров’я, творчості, високорейтингових сертифікатів ЗНО, досягнення нових вершин в навчанні, освіті та науці, і, звичайно ж, стати студентами Національного авіаційного університету!

Прочитано 17 разів