• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Вебінар

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

Четвер, 13 лютого 2020 07:39

Співпраця НАУ з професійно-технічною освітою

12 лютого 2020 року відбулася профорієнтаційна зустріч «День кар’єри» науковців Національного авіаційного університету з учнівською молоддю Державного професійно-технічного закладу «Київське вище училище машинобудування та комп’ютерно-інтегрованих технологій». Захід відбувся за сприяння і на запрошення керівництва закладу – директора Леоніда Шолудько.

Понад 90 випускників училища, які стоять перед вибором навчання у закладі вищої освіти, відвідали «День кар’єри».

З метою формування мотивації професійного вибору, сприяння професійному самовизначенню учнів, науковці НАУ підготували презентації про освітню, наукову, міжнародну діяльність факультетів та кафедр університету.

Зацікавились майбутні абітурієнти особливостями вступної компанії-2020 та можливістю відвідати День відкритих дверей, що відбудеться 29 лютого (з 11.00 до 14.00 у залі Приймальної комісії).

Активно сприймалася вихованцями училища проголошена інформація щодо підготовки до ЗНО та ДПА. Викликали неабиякий інтерес і паралельне навчання, міжнародна діяльність університету, англомовний проект, переваги навчання в НАУ, доуніверситетська підготовка, потужна матеріально-технічна база, профорієнтаційні проекти (заходи), які постійно вдосконалюються задля здобуття молоддю ґрунтовних і якісних знань та здійснення правильного професійного вибору й майбутньої професійної діяльності. Учні ознайомились із історією вишу, його оновленою структурою, а також переконалися, що Національний авіаційний університет має славні традиції та пишається визначними досягненнями та успіхами не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

День кар’єри для випускників училища підготували і провели: доцент, заступник директора ННІІОТ Оксана Поліщук; директор Центру допрофесійної підготовки ННІІОТ Тетяна Петровська; професор, завідувач кафедри аерокосмічних систем управління ФАЕТ Валерій Азарсков; доцент, заступник декана ФККПІ Вікторія Лукашенко; провідний інженер кафедри підтримання льотної придатності авіаційної техніки АКФ Оксана Пішта.

Представники університету з директором училища Леонідом Шолудько обговорили подальшу співпрацю щодо реалізації спільних завдань в системі освіти та підписали Угоду про співробітництво.

Дякуємо адміністрації училища за гостинність та надану можливість проведення профорієнтаційного заходу «День кар’єри» та сприяння професійному самовизначенню учнівської молоді. Представники університету побажали учасникам заходу успіхів, творчості, високих досягнень в навчання і підкреслили, що з дипломом НАУ мрії обов’язково збудуться!

Прочитано 140 разів