• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

 «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Четвер, 13 лютого 2020 11:15

Вітаємо переможців І етапу учнівських Всеукраїнських олімпіад Національного авіаційного університету!

 

08 лютого 2020 року в Національному авіаційному університеті стартував І дистанційний етап Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з навчальних предметів: математика, біологія, фізика, географія, хімія, українська мова та література, англійська мова, Історія України.

8 та 9 лютого учасники виконували тестові завдання з української мови та літератури і математики  відповідно.

Результати олімпіад на сайті НН інституту інноваційних освітніх технологій НАУ

Переможцями І туру олімпіад є учасники, які набрали не менше 150 балів.

     
  • Переможцями І (дистанційного) туру Всеукраїнських олімпіад НАУ з математики стали учасники

     

    Благой Дмитро Сергійович

    200

    Бугайов Ярослав Ігорович

    200

    Ситенко Єлизавета Андріївна

    200

    Бабанська Любов Олексіївна

    192

    Литвинчук Тимур Віталійович

    192

    Лозівський Максим Володимирович

    192

    Масько Таїсія Михайлівна

    192

    Осадчий Данило Сергійович

    192

    Поляков Артем Євгенович

    192

    Сідельнікова Дар'я Сергіївна

    192

    Татарчук Роман Іванович

    192

    Шолківський Роман Леондович

    192

    Бовсуновський Олег Євгенович

    184

    Корнійчук Артем Вадимович

    184

    Пінченко Юлія Андріївна

    184

    Пшеничний Андрій Романович

    184

    Хариш Богдан Андрійович

    184

    Риков Станіслав Вячеславович

    182

    Мирошниченко Олександр Михайлович

    179

    Коваленко Павло Віталійович

    176

    Крячко Олексій Юрійович

    176

    Манько Артем Михайлович

    176

    Меметова Ельвіра Ескіндерівна

    176

    Скалига Микола Володимирович

    176

    Яшин Сергій Сергійович

    176

    Буткевич Анатолій Анатолійович

    171

    Конон Руслан Сергійович

    171

    Козлова Тетяна Дмитрівна

    168

    Костюк Андрій Володимирович

    168

    Миколаєнко Дарина Сергіївна

    168

    Яцун Богдан Миколайович

    168

    Сукало Димитрій Борисович

    163

    Зелюк Анастасія Максимівна

    161

    Більчук Андрій Олександрович

    160

    Буткевич Святослав Анатолійович

    160

    Головятін Артем Олегович

    160

    Іващенко Катерина Русланівна

    160

    Осадчий Євгеній Вікторович

    160

    Самойленко Поліна Олегівна

    160

    Тимець Назар Андрійович

    160

    Чирок Олег Вадимович

    160

    Мукогоренко Юлія Анатоліївна

    158

    Галліні Ілля Сергійович

    155

    Таранов Владислав Сергійович

    155

    Бойцов Михайло Олександрович

    152

    Кравчук Максим Віталійович

    152

    Камілов Богдан Нєдімович

    150

    Лепський Ярослав Яковлевич

    150

    Ярош Юлія Романівна

    150

     

  •  

  • Переможцями І (дистанційного) туру Всеукраїнських олімпіад НАУ з української мови та літератури стали учасники

     

    Філоненко Ольга Вікторівна

    200

    Осадчий Данило Сергійович

    198

    Павлишин Альона Миколаївна

    196

    Пінченко Юлія Андріївна

    196

    Ситенко Єлизавета Андріївна

    196

    Татарчук Роман Іванович

    196

    Чирок Олег Вадимович

    196

    Хоменко Анастасія Романівна

    195

    Гніломедова Катерина Олегівна

    194

    Мальцева Марина Ігорівна

    194

    Масько Таїсія Михайлівна

    194

    Сідельнікова Дар'я Сергіївна

    194

    Яшин Сергій Сергійович

    194

    Самойлова Анастасія В'ячеславівна

    193

    Полосенко Єлизавета Михайлівна

    191

    Бабанська Любов Олексіївна

    190

    Благой Дмитро Сергійович

    190

    Дерев'янко Євгенія Русланівна

    190

    Сінькевич Катерина Анатоліївна

    190

    Тимець Назар Андрійович

    189

    Палецька Альона Олегівна

    188

    Рожнятовська Ангеліна Євгеніївна

    188

    Коваленко Павло Віталійович

    187

    Красножон Марія Юріївна

    187

    Меметова Ельвіра Ескіндерівна

    187

    Бурма Анна Олександрівна

    186

    Мирошниченко Олександр Михайлович

    186

    Яцун Богдан Миколайович

    186

    Більчук Андрій Олександрович

    185

    Кошель Катерина Дмитрівна

    184

    Лепський Ярослав Яковлевич

    184

    Білобловська Юлія Володимирівна

    183

    Манько Артем Михайлович

    182

    Столяренко Юлія Олександрівна

    181

    Сулима Юрій Миколайович

    181

    Андрущакевич Марина Димитріївна

    180

    Іванова Анастасія Олександрівна

    180

    Костюк Андрій Володимирович

    180

    Бойцов Михайло Олександрович

    178

    Паржицька Дар'я В'ячеславівна

    178

    Плисюк Катерина Олександрівна

    177

    Лейко Кіра Кирилівна

    176

    Шургай Дарина Валеріївна

    176

    Соловйова Вікторія Олександрівна

    175

    Клівак Карина Леонідівна

    174

    Головятін Артем Олегович

    173

    Мукогоренко Юлія Анатоліївна

    173

    Самойленко Поліна Олегівна

    173

    Донець Дарина Миколаївна

    172

    Пацкан Андріян Васильович

    172

    Красулін Віктор Дмитрович

    171

    Бойко Яна Ігорівна

    170

    Єщенко Софія Олександрівна

    170

    Горб Єгор Сергійович

    169

    Пальчевич Анна Олександрівна

    169

    Петров Павло

    169

    Таранущенко Максим

    169

    Миколаєнко Дарина Сергіївна

    168

    Гром Сергій Володимирович

    167

    Панченко Олександра Сергіївна

    166

    Ярош Юлія Романівна

    166

    Волошина Тетяна Вікторівна

    164

    Мішалов Ігор Володимирович

    164

    Галліні Ілля Сергійович

    163

    Корнійчук Артем Вадимович

    163

    Твердохліб Ангеліна Сергіївна

    163

    Богатова Марія Романівна

    162

    Мосейчук Ярослав Геннадійович

    161

    Зелюк Анастасія Максимівна

    160

    Розвадовський Андрій Григорійович

    160

    Лозівський Максим Володимирович

    159

    Скалига Микола Володимирович

    158

    Соломко Андрій Володимирович

    157

    Данилюк Катерина Олегівна

    156

    Шидловська Альона Ярославівна

    156

    Довженко Анастасія Ігорівна

    153

    Литвинова Євгенія Владиславівна

    153

    Грабован Дарія Романівна

    152

    Швирид Вікторія Олегівна

    152

    Халімоненко Анна Сергіївна

    151

  •  

  • Переможцями І (дистанційного) туру Всеукраїнських олімпіад НАУ з історії України стали учасники

     

    Полосенко Єлизавета Михайлівна

    192

    Клівак Карина Леонідівна

    188

    Кошель Катерина Дмитрівна

    188

    Панченко Олександра Сергіївна

    188

    Піддубна Карина Максимівна

    184

    Пацкан Андріян Васильович

    180

    Яшин Сергій Сергійович

    180

    Конюшина Анна Ігорівна

    176

    Мальцева Марина Ігорівна

    170,5

    Соловйова Вікторія Олександрівна

    164

    Іванова Анастасія Олександрівна

    154,5

    Донець Дарина Миколаївна

    153,5

    Данилюк Катерина Олегівна

    150

  •  

  • Переможцями І (дистанційного) туру Всеукраїнських олімпіад НАУ з фізики стали учасники

     

    Бабанська Любов Олексіївна

    200

    Лепський Ярослав Яковлевич

    200

    Литвинчук Тимур Віталійович

    200

    Мукогоренко Юлія Анатоліївна

    200

    Твердохліб Ангеліна Сергіївна

    200

    Яцун Богдан Миколайович

    200

    Бойко Яна Ігорівна

    187,5

    Коваленко Павло Віталійович

    187,5

    Костюк Андрій Володимирович

    187,5

    Лозівський Максим Володимирович

    187,5

    Сінькевич Катерина Анатоліївна

    187,5

    Хариш Богдан Андрійович

    187,5

    Хоменко Анастасія Романівна

    187,5

    Благой Дмитро Сергійович

    185

    Горб Єгор Сергійович

    177,5

    Воробйов Максим Олександрович

    175

    Осадчий Данило Сергійович

    172,5

    Буткевич Святослав Анатолійович

    162,5

    Бовсуновський Олег Євгенович

    160

    Шолківський Роман Леондович

    160

    Гапон Ростислав Сергійович

    157,5

    Буткевич Анатолій Анатолійович

    150

  •  

  • Переможцями І (дистанційного) туру Всеукраїнських олімпіад НАУ з географії стали учасники

     

    Костюк Андрій Володимирович

    200

    Грабован Дарія Романівна

    192

    Конюшина Анна Ігорівна

    192

    Красножон Марія Юріївна

    192

    Піддубна Карина Максимівна

    192

    Соловйова Вікторія Олександрівна

    192

    Пшеничний Андрій Романович

    192

    Дерев'янко Євгенія Русланівна

    184

    Кошель Катерина Дмитрівна

    184

    Пальчевич Анна Олександрівна

    184

    Самойленко Поліна Олегівна

    184

    Білобловська Юлія Володимирівна

    176

    Бурма Анна Олександрівна

    176

    Головятін Артем Олегович

    176

    Данилюк Катерина Олегівна

    176

    Єщенко Софія Олександрівна

    176

    Полосенко Єлизавета Михайлівна

    176

  •  

  • Переможцями І (дистанційного) туру Всеукраїнських олімпіад НАУ з хімії стали учасники

     

    Житченко Катерина Валеріївна

    200

    Старіченко Анна Володимирівна

    200

    Панасюк Артем Артемович

    188

    Яцун Богдан Миколайович

    188

    Татарчук Роман Іванович

    166

    Мельничук Нікіта Андрійович

    160

  •  

  • Переможцями І (дистанційного) туру Всеукраїнських олімпіад НАУ з англійської мови стали учасники

     

    Іванова Анастасія Олександрівна

    200

    Ситенко Єлизавета Андріївна

    200

    Твердохліб Ангеліна Сергіївна

    200

    Чирок Олег Вадимович

    200

    Красножон Марія Юріївна

    197,5

    Коваленко Павло Віталійович

    195

    Конюшина Анна Ігорівна

    195

    Масько Таїсія Михайлівна

    195

    Севцов Влад Иванович

    195

    Мальцева Марина Ігорівна

    192,5

    Більчук Андрій Олександрович

    190

    Красулін Віктор Дмитрович

    190

    Панченко Олександра Сергіївна

    190

    Філоненко Ольга Вікторівна

    190

    Музикантова Катерина Андріївна

    187,5

    Кошель Катерина Дмитрівна

    180

    Штельмах Анастасія Тарасівна

    177,5

    Пасічник Катерина Ігорівна

    170

    Єщенко Софія Олександрівна

    167,5

    Зубович Едуард Олександрович

    162,5

    Кравчук Дарія Олексіївна

    162,5

    Яшин Сергій Сергійович

    157,5

    Осадчий Данило Сергійович

    155

    Пацкан Андріян Васильович

    155

    Олійник Максим Андрійович

    150

    Симончук Пантелеймон Олександрович

    150

    Таранущенко Максим

    150

  •  

  • Переможцями І (дистанційного) туру Всеукраїнських олімпіад НАУ з біології стали учасники

     

    Литвинова Євгенія Владиславівна

    175

    Халімоненко Анна Сергіївна

    170

    Мельничук Нікіта Андрійович

    170

    Грабован Дарія Романівна

    165

    Татарчук Роман Іванович

    165

    Садуллаєва Каріна Кенжаївна

    150

  •  

 

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнських олімпіад НАУ!

Бажаємо нових звершень у навчанні й науці, значних досягнень у творчості, реалізації задуманих планів та здійснення мрій!

Ознайомитися з графіком проведення ІІ очного туру олімпіад, що відбудеться в НАУ можна за посиланням: images/olimpiada/2020/graphic_provedennia.pdf

Учасникам, які з поважних причин не змогли виконати тестові завдання згідно з графіком надано можливість взяти участь у додатковому дистанційному І турі.

 

  • Графік проведення олімпіад І (додаткового дистанційного туру)

     

     15.02

    ► математика

    16.02

    ► українська мова та література 

    22.02

     фізика 

    23.02

     історія України 

     29.02

     географія 

    01.03

     хімія 

    07.03

    ► англійська мова 

     біологія 

 

Детальна інформація:

http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/vseukrainski-olimpiady-nau

Координатор: завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін, доцент Бруяка Ольга Олегівна. Тел.: 0953515361, (044)406-79-08.

Адреса: 03058, м. Київ, пр-т. Любомира Гузара, 1, корп. 8, каб. 610, (044)406–79–08, 406–72–09, 406–74–04, 406–74–15.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Web-сторінка: http://iiot.nau.edu.ua

Оргкомітет НАУ

Прочитано 410 разів