• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

 «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Понеділок, 17 лютого 2020 07:30

НАУ – учасник професійно-орієнтаційного форуму «Моє майбутнє в Україні»

На запрошення партнера ‑ відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації представники НАУ взяли участь у професійно-орієнтаційному форумі «Моє майбутнє в Україні», що проходив на базі опорного закладу освіти «Шкарівський академічний ліцей-центр позашкільної освіти» Київської області.

У зустрічі з науковцями провідних шести закладів вищої освіти та п’яти професійно-технічних навчальних закладів України взяли участь понад 500 учні випускних класів Білоцерківського району. Актова зала ледь вмістила всіх бажаючих школярів, які прийшли з батьками й вчителями, щоб визначитись із подальшим навчанням у виші та зробити перший крок до вибору майбутньої професії.

Після діалогової платформи, в якій взяли участь представники Білоцерківської районної ради, Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості, керівники та учні закладів загальної середньої освіти відбулися цікаві майстер-класи та профорієнтаційне індивідуальне консультування майбутніх абітурієнтів.

Презентація «НАУ – твоя мрія!», що представила Тетяна Петровська ‑ директор Центру допрофесійної підготовки ННІІОТ, змістовно висвітлила усі напрями діяльності університету та впровадження нових проектів і програм для розвитку студентів та учнів старших класів.

Начальник відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації Вікторія Бабенко вручила Подяку НАУ за реалізацію державної політики в сфері освіти, сприяння впровадження професійно-орієнтаційної роботи серед учнівської молоді, співпрацю щодо забезпечення науково-дослідницької діяльності, сприяння створення умов для інтелектуального, духовного, творчого розвитку, професійного самовизначення учнів закладів освіти району.

Учні-випускники ознайомились зі специфікою та особливостями навчання на факультетах та кафедрах НАУ, із переліком спеціальностей (освітніх програм), із умовами навчання на підготовчому відділенні, англомовному проекті та кафедрі військової підготовки. Учасники були детально проінформовані про особливості вступної кампанії-2020, Правила вступу до НАУ, підготовку до ЗНО-2020, а також запрошені до участі у профорієнтаційних заходах (проектах) задля здійснення правильного вибору майбутньої професії. Всіх учасників форуму запросили до НАУ на Дні відкритих дверей, що відбудуться 29 лютого, 14 квітня, 12 червня 2020 року.

Надзвичайний інтерес у школярів викликали майстер-класи «Хімічний ілюзіон» (Сергій Примаченко, кафедра хімії і хімічної технології ФЕБІТ) та «Робототехніка та інтернет речей» (Олександр Стрижаков, студент ІІ курсу ФАЕТ).

Роботу форуму професійно забезпечували: заступник директора ННІІОТ, доцент Оксана Поліщук; професор кафедри конституційного і адміністративного права ЮФ Степан Гончарук; доцент кафедри організації авіаційних перевезень ФТМЛ Тамара Дерев’янко; старший викладач кафедри екології ФЕБІТ Ігор Горбач; провідний фахівець Центру обдарованої учнівської молоді ННІІОТ Олена Губрій, від ФАЕТ – доценти Олександр Кривоносенко та Сергій Єгоров, викладачі Сергій Мігель, Володимир Калініченко.

Модератор участі у форумі – Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій.

Чекаємо абітурієнтів в НАУ та бажаємо їм подальших успіхів, щасливої долі, мирного неба!

http://iiot.nau.edu.ua

Прочитано 55 разів