«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Вівторок, 18 лютого 2020 11:40

Підвищення кваліфікації за програмою «Викладачі-тьютори (організатори) дистанційного навчання університетів, академій, інститутів»

17 лютого 2020 року в Національному авіаційному університеті розпочато І (очний) етап підвищення науково-педагогічних працівників за програмою «Викладачі-тьютори (організатори) дистанційного навчання університетів, академій інститутів».

Організатор підвищення кваліфікації – Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України.

Тематика лекцій, семінарських, практичних занять спланована на запит науковців університету та відображає актуальні й сучасні вимоги до компетентності викладача вищої школи в контексті обраного курсу підвищення кваліфікації.

Перший (очний) етап триватиме до 21 лютого, ІІ (дистанційний) етап ‑ з 22 лютого по 13 вересня, ІІІ (очний) етап – з 14 по 19 вересня 2020 року.

Робочий навчальний план передбачає наступні модулі: «Освітологічний і нормативно-правовий», «Менеджмент і лідерство», «Інформаційно-комунікативний», «Посадово-функціональний», «Соціально-психологічний», «Інноваційно-дослідницький», «Професійно-особистісний розвиток».

Навчання забезпечують науково-педагогічні працівники кафедр (завідувачі) Центрального інституту післядипломної освіти: відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікативних технологій (к.пед.н., доцент Касьян С.П.); психології управління (д.психол.н., професор Бондарчук О.І.); менеджменту освіти і права (д.пед.н., професор Рябова З.В.); професійної та вищої освіти (д.пед.н., професор Сергеєва Л.М.); філософії і освіти дорослих (к.пед.н., доцент Просіна О.О.). Тьютори – Гущина Н.І та Романов Л.А.

Дякуємо колегам-науковцям за професіоналізм!