• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

 «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Вівторок, 25 лютого 2020 07:30

Отримано Сертифікати про закінчення дистанційного онлайн-курсу Learn Moodle 3.8 Basics

Moodle - це повнофункціональна платформа навчання з відкритим кодом, також відома як система управління навчанням або віртуальне середовище навчання.

У даний час використовується в більш ніж 230 країнах з більш ніж 70 мільйонами користувачів у всьому світі, Moodle вперше була розроблена в 2001 році Мартіном Дугіамасом на основі ідеї забезпечити викладачів інструментами для створення послідовності потужних засобів для залучення студентів до активного спільного навчання.

За підтримки глобальної мережі сертифікованих Moodle Partners, Moodle HQ продовжує співпрацювати з розробниками та викладачами по всьому світу для підтримки швидко зростаючої спільноти користувачів Moodle.

Learn Moodle - це офіційний веб-сайт Moodle, розроблений командою Moodle HQ для надання масових відкритих онлайн-курсів (MOOC - Massive Open Online Courses), що має на меті сприяти навчанню всюди.

Науково-педагогічні працівники та фахівці лабораторії електронних засобів дистанційного навчання Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій продовжують підвищення кваліфікації за специфікою роботи. Цього разу з 13 січня по 9 лютого 2020 року ‑ Learn Moodle 3.8 Basics, який є безкоштовним 4-тижневим онлайн курсом, під час якого учасники отримали основні навички роботи з платформою Moodle, будучи в ролі студентів та маючі можливість розробити власний дистанційний навчальний курс.

Усі учасники успішно виконали практичні модулі за змістом.

І модуль ‑ представлення учасників на форумі; створення власного навчального дистанційного курсу; додавання документів у власний дистанційний курс; налаштування особистого кабінету, додавання HTML-блоків; тестування; обговорення запитань з викладачами Helen Foster (Бельгія) та Mary Cooch (Великобританія) в організованій онлайн сесії за допомогою інструменту BigBlueButton.

ІІ модуль ‑ налаштування відсоткового завершення дистанційного курсу; додавання фото та медіа файлів у власний курс; додавання власного освітнього терміну з визначенням у Глосарій; додавання статті про здоровий спосіб життя, використовуючи елемент Вікі; виконання Workshop: додавання короткої інформації про власну країну, з обов’язковим посиланням на сайт та використанням фото матеріалів; тестування; живе спілкування з викладачами Helen Foster (Бельгія) та Mary Cooch (Великобританія) в організованій живій сесії.

ІІІ модуль ‑ використовуючи інструмент База даних, додати рецепт улюбленої страви у Food for Moodlers database; дослідити елемент Оцінювання на дистанційних курсах; тестування; відкрити гостьовий доступ до створеного дистанційного курсу, опублікувати посилання на власний курс у форумі, або зареєструватися на створені іншими учасниками курси і залишити свій відгук про цей курс; використати елементи «Тест» і «Завдання» у власному дистанційному курсі, дослідити налаштування параметрів; встановити мобільний додаток Moodle app і протестувати його на своєму пристрої; можливість поставити запитання викладачам у живій сесії.

IV модуль ‑ оцінити чотири роботи учасників курсу, які опублікували свої статті про власні країни, згідно визначених критеріїв; поділитися на форумі своїм досвідом використання нового інструментарію Moodle; пройти фінальне тестування оцінкою не менше 70%; дослідити розширені функції Moodle; зберегти власний курс для подальшого використання у професійній діяльності; ознайомитися з Moodle Partners, мережею сертифікованих експертів Moodle; залишити фінальний відгук про Learn Moodle 3.8 Basics з опитуванням.

Усі учасники, які успішно виконали завдання на курсі, отримали відповідні Сертифікати.

Сертифікати про закінчення дистанційного онлайн-курсу Learn Moodle 3.8 Basics отримали:

директор ННІІОТ – професор Муранова Н.П.,

заступник директора ННІІОТ – кандидат технічних наук Гнатюк В.О.,

завідувач лабораторії електронних засобів дистанційного навчання – Кучерова Л.М.,

фахівці лабораторії електронних засобів дистанційного навчання – Блідар А.І., Нікіфорова М. П.

кафедра інформаційних і комунікативних технологій бізнес-освіти: завідувач кафедри, професор Ткачова Н.М., доцент Казанська О.О., доцент Лахтіонова Л.А., доцент кафедри Шевцова О.О.

кафедра базових і спеціальних дисциплін: завідувач кафедри, доцент Бруяка О.О.

 
Прочитано 16 разів