• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

 «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Середа, 26 лютого 2020 08:14

Зустріч-реквієм «Небесній сотні шана і молитва»

19 лютого січня 2020 року в Центральній районній бібліотеці ім. М.О.Некрасова Голосіївського району м. Києва відбулась зустріч-реквієм «Небесній сотні шана і молитва» для учнів І курсу Державного навчального закладу «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівельної механізації».

У заході взяли участь – активний учасник революції Ярослав Люти, представник молодіжної  Всеукраїнської громадської організації «Сокіл» та поетеса Тетяна Петровська, директор Центру допрофесійної підготовки Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій #НАУ, кандидат педагогічних наук, член Національної спілки письменників України, лауреат літературної премії імені Г. Косинки.

Бібліотекарі під керівництвом завідувачки Галини Борисенко та Зої Логвиненко підготували виставку книжок із напрямків патріотичного виховання.

Учні прийшли на чолі із бібліотекарем училища Лідією Барановою, щоб відзначити подвиг Революції Гідності та вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні. Учні із захопленням слухали про мужність, патріотизм і героїзм учасників революційних подій та щиро сприйняли авторську поезію про рідний край, про героїв Майдану, воїнів-захисників, українську мову, про світле майбутнє нашого народу та святу любов до України.

Т. Петровська підготувала для професійного училища та бібліотеки інформаційні матеріали НАУ та розповіла про профорієнтаційні проекти та різноманітні заходи для учнівської та студентської молоді, побажала учасникам зустрічі щасливого майбутнього, успіхів і мирного неба.

Подарункові примірники видання «Авіатор» отримали всі учасники зустрічі-реквієму та запрошення на Дні відкритих дверей в Національний авіаційний університет, які  відбудуться 29 лютого, 14 квітня та 12 червня 2020 року.

Прочитано 40 разів