• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

 «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Середа, 26 лютого 2020 08:33

Як парость виноградної лози, плекаймо мову!

Під таким гаслом для слухачів підготовчого відділення громадян України Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету було проведено вікторину приурочену до міжнародного Дня рідної мови, який традиційно відзначають щороку 21 лютого українці в усьому світі. Це важливе для кожної національно-свідомої особистості свято започатковане з 2000 року Генеральною конференцією ЮНЕСКО на «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності». Адже мова – це унікальна культурна спадщина кожної окремої національності на планеті. Мова – це маркер національної самоідентифікації. 

Виконуючи завдання вікторини в процесі підготовки до ЗНО з української мови та літератури, майбутні випускники мали можливість не тільки пригадати афоризми, крилаті вислови, приказки і прислів’я про мову, а й удосконалити свої знання із теми «Синтаксис та пунктуація». Переможцями вікторини стали Альона Палецька, Альона Павлишин, Олександра Панченко, Горб Єгор, Данило Тимошенко, Максим Дудник.

Хочеться побажати нашим вихованцям високих результатів на ЗНО, а також бути свідомими громадянами-патріотами своєї країни, утверджуючи її імідж у світі! Нехай українське слово множиться, міцніє, процвітає на теренах нашої Батьківщини!

Прочитано 10 разів