«Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Середа, 26 лютого 2020 08:33

Як парость виноградної лози, плекаймо мову!

Під таким гаслом для слухачів підготовчого відділення громадян України Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету було проведено вікторину приурочену до міжнародного Дня рідної мови, який традиційно відзначають щороку 21 лютого українці в усьому світі. Це важливе для кожної національно-свідомої особистості свято започатковане з 2000 року Генеральною конференцією ЮНЕСКО на «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності». Адже мова – це унікальна культурна спадщина кожної окремої національності на планеті. Мова – це маркер національної самоідентифікації.

Виконуючи завдання вікторини в процесі підготовки до ЗНО з української мови та літератури, майбутні випускники мали можливість не тільки пригадати афоризми, крилаті вислови, приказки і прислів’я про мову, а й удосконалити свої знання із теми «Синтаксис та пунктуація». Переможцями вікторини стали Альона Палецька, Альона Павлишин, Олександра Панченко, Горб Єгор, Данило Тимошенко, Максим Дудник.

Хочеться побажати нашим вихованцям високих результатів на ЗНО, а також бути свідомими громадянами-патріотами своєї країни, утверджуючи її імідж у світі! Нехай українське слово множиться, міцніє, процвітає на теренах нашої Батьківщини!