• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

 «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній ЗСО – доуніверситетська підготовка – ЗВО»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Четвер, 27 лютого 2020 08:26

Вітаємо студентів-заочників НАУ із завершенням навчання!

З 18 по 24 лютого 2020 року успішно відбулися захисти дипломних робіт студентів ОС бакалавра за спеціальністю 6.030601 «Менеджмент» та ОС магістра спеціальностей: 035 «Філологія», 061 «Журналістика», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 076 «підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 122 «Комп’ютерні науки», 123 «Комп’ютерна інженерія», 162 «Біотехнології та біоінженерія» заочної форми навчання Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету. Останні хвилювання позаду, а попереду ‑ святкове вручення дипломів магістра чи бакалавра та вдале працевлаштування.

Шановні студенти-випускники! Нарешті, тепер перед вами відкриті всі шляхи до здійснення планів, надій і мрій, тепер у ваших руках власний ключ до успіху і можливості бути щасливою людиною. Щиросердечно вітаємо вас із вдалим захистом диплома! Нехай ваша професія відкриє перед вами новий блискучий шлях і можливості, яскраві перспективи і неймовірні успіхи, професійне і кар’єрне зростання, фінансове благополуччя і безмежну радість. Бажаємо студентам щасливої долі, успішної кар’єри, неймовірних професійних злетів, фінансової стабільності, здійснення всіх мрій та бажань!

Вітаємо студентів-заочників із завершенням навчання та запрошуємо на подальше навчання в НАУ, адже освіта триває впродовж життя!

Прочитано 29 разів