Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Курс Python

Запрошуємо студентів, учнів старших класів, викладачів та всіх бажаючих на курси програмування Python.

Підготовка до ЗНО!

НАУ запрошує учнів 10-11 класів на курси з підготовки до ЗНО та вступу до ЗВО з навчальних предметів...

Середа, 18 березня 2020 10:02

До уваги студентів заочної форми навчання НАУ!

Шановні студенти заочної форми навчання! На період карантину, запровадженого рішенням Кабінету Міністрів України для закладів освіти, на підставі наказу ректора «Про організаційні заходи у Національному авіаційному університеті для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» від 17.03.2020 № 116/од, Розпорядження ректора «Про зміни у графіку навчального процесу» від 20.03.2020 № 016/роз терміни сесії перенесено ОС бакалавра: І курс з 07.04.2020 по 26.04.2020; ІІ курс з 13.04.2020 по 30.04.2020; ІІІ курс з 06.04.2020 по 25.04.2020.

У разі продовження карантину в НАУ освітній процес буде організовано в режимі віддаленого доступу (дистанційно).

Доводимо до вашого відома, що навчання буде відбуватися дистанційно на платформі Moodle (https://moodle.nau.edu.ua), що забезпечить швидке поширення навчально-методичних матеріалів і контроль за виконанням завдань. З інструкцією по використанню платформи Moodle можна ознайомитися за посиланням: https://moodle.nau.edu.ua

Веб-сервіс об’єднує створення і обмін завданнями, написання текстів, спілкування, обмін повідомленнями, оцінювання результатів навчання тощо. Moodle є зручним і простим для використання викладачами й студентами, дозволяє організувати процес навчання як з персонального комп’ютера, так і з мобільних пристроїв (iOS, Android). Завдяки цим можливостям викладач може відстежувати персональну роботу кожного студента, оцінювати її, надавати рекомендації тощо.

Через Moodle викладачі НАУ на період карантину забезпечуватимуть студентів усіма необхідними для самостійного вивчення: методичними рекомендаціями, матеріалами для лекційних, практичних занять та лабораторних робіт тощо. Звіти до практичних і лабораторних робіт, домашні завдання, їх захист, будуть проводитись також через дану систему.

Просимо вас перевірити в методистів електрону пошту та мобільні телефони для реєстрації у системі Moodle. Адміністраторами буде надіслано вам логін і пароль для роботи на дистанційній платформі.

Лабораторія електронних засобів дистанційного навчання: корп. 8а, кім. 307, (044)406-70-30, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Поліщук Оксана Володимирівна, заступник директора, корп. 8а, каб. 306а, (044)406-68-58, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гнатюк Віктор Олександрович, заступник директора, корп. 8а, каб. 306б, (044)406-77-49, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Бажаємо успіхів!