Вебінар «Власний

Центр обдарованої учнівської молоді ІІОТ НАУ запрошує учнів старших класів навчальних закладів освіти на вебінар з

Запрошуємо педагогічних працівників, освітян, батьків на вебінар «Пропедевтика профорієнтації.

День професій в НАУ

Національний авіаційний університет запрошує учнів 9-11 класів на «День професій в НАУ», що відбудеться 17 грудня 2020

Олімпіади

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету

Субота, 28 березня 2020 17:21

Запрошуємо студентів на вебінар «Google Classroom – освіта з доставкою додому»

31 березня 2020 року об 11:00 розпочнеться навчальний вебінар «GoogleClassroom – освіта з доставкою додому» для студентів усіх курсів та форм навчання Національного авіаційного університету.

Вебінар допоможе розібратись у технічних можливостях використання корпоративного доступу до системи управління освітою Google Classroom, ознайомитись з основними перевагами сервісу та отримати відповіді на актуальні запитання.

Ви дізнаєтеся, як отримати консультацію та допомогу фахівців для роботи із системою, а також пройдете опитування для оцінки якості надання освітніх послуг за допомогою системи управління освітою Google Classroom.

Для участі у вебінарі необхідно попередньо зареєструватись за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1lCNyHZsv-V83YqrsE58es-bC21A2bJG9Roj8R31LnM8

Звертаємо увагу, що форма відкриється лише при заході на неї із нової корпоративної пошти @stud.nau.edu.ua, куди буде надіслано посилання на трансляцію.

Національний авіаційний університет надає реальну можливість кожному студенту отримати якісну освіту за будь-яких умов і обставин. Долучайтеся до вебінару та допоможіть собі отримати максимальну користь від навчання вдома.