Тренінги

Національний авіаційний університет запрошує учнів 10–11 класів до участі у безкоштовних тренінгах із підготовки до

Вебінар для

Запрошуємо старшокласників на вебінар «Ціль життя. Конструювання цілей власного життя»

Запрошуємо на вебінар «Цілеспрямоване інтерв’ювання і консультування. Сприяння розвитку особистості»

Пробне ЗНО

Національний авіаційний університет запрошує учнів 11 класів взяти участь у пробному ЗНО–2020

П'ятниця, 10 квітня 2020 10:26

Як підготуватися і скласти ЗНО-2020 в умовах загрозливої епідеміологічної ситуації

Останні події у світі, пов’язані з поширенням СOVID-19 ставлять перед батьками і дітьми нові вимоги: як спілкуватися, як навчатися в умовах загрозливої епідеміологічної ситуації.

Викладачами кафедри базових і спеціальних дисциплін Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій підготовлено «Порадник для батьків і слухачів підготовчого відділення НАУ в умовах обмеження освітнього процесу 2020 року», в якому:

• визначено особливості ситуації, в яку потрапили родини абітурієнтів 2020 року;
  • запропоновані МОН України сценарії складання ЗНО-2020, завершення навчального року та проведення вступної кампанії;
  • надано пропозиції для слухачів підготовчого відділення НАУ щодо організації освітнього процесу (підготовки до ЗНО) на період карантину в режимі віддаленого доступу (дистанційно).

Порадник призначений для батьків і слухачів підготовчого відділення НАУ з подальшим використанням при спілкуванні з дітьми, яким в умовах загрозливої епідеміологічної ситуації потрібно скласти ЗНО-2020.

Пропонуємо переглянути Порадник (презентацію).

Будьте здорові!

Бережіть себе, рідних і близьких!

36,6 усім нам!

#будьмо_вдома