День професій в НАУ

НАУ запрошує учнів старших класів та студентів коледжів на «День професій в НАУ», що відбудеться 16 березня 2021 року

Вебінар «Навички

Центр обдарованої учнівської молоді ІІОТ НАУ запрошує учнів старших класів закладів освіти, та всіх бажаючих на вебінар

Запрошуємо вчителів

Національний авіаційний університет запрошує вчителів хімії до участі в семінарі «Сучасна хімічна освіта і наука»

Конференція «Політ»

ХXІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

П'ятниця, 10 квітня 2020 10:26

Як підготуватися і скласти ЗНО-2020 в умовах загрозливої епідеміологічної ситуації

Останні події у світі, пов’язані з поширенням СOVID-19 ставлять перед батьками і дітьми нові вимоги: як спілкуватися, як навчатися в умовах загрозливої епідеміологічної ситуації.

Викладачами кафедри базових і спеціальних дисциплін Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій підготовлено «Порадник для батьків і слухачів підготовчого відділення НАУ в умовах обмеження освітнього процесу 2020 року», в якому:

• визначено особливості ситуації, в яку потрапили родини абітурієнтів 2020 року;
  • запропоновані МОН України сценарії складання ЗНО-2020, завершення навчального року та проведення вступної кампанії;
  • надано пропозиції для слухачів підготовчого відділення НАУ щодо організації освітнього процесу (підготовки до ЗНО) на період карантину в режимі віддаленого доступу (дистанційно).

Порадник призначений для батьків і слухачів підготовчого відділення НАУ з подальшим використанням при спілкуванні з дітьми, яким в умовах загрозливої епідеміологічної ситуації потрібно скласти ЗНО-2020.

Пропонуємо переглянути Порадник (презентацію).

Будьте здорові!

Бережіть себе, рідних і близьких!

36,6 усім нам!

#будьмо_вдома