Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

П'ятниця, 24 квітня 2020 15:04

Популяризація досвіду дистанційного навчання НАУ серед науковців

У рамках звітної науково-практичної конференції Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України за 2019 рік «Тенденції розвитку освіти дорослих в Україні та зарубіжжі» 24 квітня 2020 року на секційному онлайн-засіданні відділу андрагогіки з доповіддю виступила доктор педагогічних наук, професор кафедри базових і спеціальних дисциплін Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ Олена Волярська.

Наукова доповідь «Організація навчання дорослого населення в кризових соціальних умовах» (на прикладі Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету) присвячена організаційно-педагогічним питанням дистанційного навчання слухачів підготовчого відділення та студентів в умовах обмеження освітнього процесу. У доповіді висвітлено узагальнений досвід викладання навчальних дисциплін у дистанційному форматі науково-педагогічними працівниками кафедр базових і спеціальних дисциплін та інформаційних і комунікативних технологій бізнес-освіти Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету. Жваву дискусію учасників (представників закладів формальної і неформальної освіти з п’яти регіонів України) викликало обговорення специфіки викладання й оцінювання результатів освітньої діяльності слухачів з використанням дистанційних технологій.