Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

П'ятниця, 24 квітня 2020 15:17

Академічна мобільність – крок до якісної освіти

Доцент кафедри інформаційних та комунікативних технологій бізнес освіти Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ Шевцова Ольга Олегівна успішно завершила науково-педагогічне стажуванняпрофесійного спрямування за програмою: «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження у підготовку фахівців з економіки та управління».

Стажування відбувалося за межами України в м. Островець, Польща.

Організатором проведення науково-педагогічного стажування була Вища школа бізнесу та підприємництва за підтримки Причорноморського науково-дослідного інституту економіки та інновацій (Україна).

Програма стажування передбачала: ознайомлення з історією розвитку університету через офіційний інформаційний портал; ознайомлення зі спектром профільних спеціальностей в галузі економіки та управління; навчально-методичними матеріалами; а також включало підготовку тез науково-методичної доповіді за обраною проблематикою (профілем роботи здобувача). За результатами академічної мобільності викладачів з різних країн було видано збірнику доповідей.

Як результат стажування – Міжнародний сертифікат про проходження стажування, який підтверджує міжнародний досвід кандидата на здобуття вченого звання доцента і професора відповідно до нового «Порядку затвердження рішень про присвоєння вчених звань в Україні», а також враховується при ліцензуванні та акредитації освітніх послуг.

Академічна мобільність доцента Шевцової О.О. сприяла підвищенню її власної кваліфікації в контексті глобальних трендів розвитку науки та освіти, залученню до кращих світових практик, професійному діалогу з науковцями.