Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

П'ятниця, 24 квітня 2020 15:35

Міжвідомче обговорення наукових і практичних проблем сьогодення

15 квітня 2020 року на науковій платформі Open Science Laboratory відбулась III Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні виклики і актуальні проблеми науки, освіти та виробництва: міжгалузеві диспути» (м. Київ).

Мета конференції – всебічне міжвідомче обговорення наукових і практичних проблем сьогодення; пошук шляхів розвитку та інтеграції науки, освіти і виробництва.

Учасниками конференції з напряму «Публічне управління та адміністрування» були професор Наталія Ткачова та доцент Олена Казанська кафедри інформаційних та комунікативних технологій бізнес освіти НН інституту інноваційних освітніх технологій, які отримали відповідні Сертифікати учасника. Тема доповіді – Дистанційне навчання як дієва відповідь сучасним глобальним викликам.

Збірник тез доповідей учасників конференції з присвоєним унікальним міжнародним стандартним серійним номером електронного періодичного видання (ISSN: 2708-1257) за посиланням: https://openscilab.org/ua/konferenczii/suchasni-vikliki-i-aktualni-problemi-nauki-osviti-ta-virobnictva-mizhgaluzevi-disputi/2020/04/15/iii-mizhnarodna-naukovo-praktychna-internet-konferentsiia-suchasni-vyklyky-i-aktualni-problemy-nauky-osvity-ta-vyrobnytstva-mizhhaluzevi-dysputy/