• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Понеділок, 18 травня 2020 19:58

Про організацію освітнього процесу студентів заочної форми навчання в НАУ!

На період карантину, запровадженого рішенням Кабінету Міністрів України для закладів освіти, на підставі наказу ректора «Про організаційні заходи у Національному авіаційному університеті для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» від 17.03.2020 № 116/од в НАУ освітній процес організовано в режимі віддаленого доступу (дистанційно) відповідно до графіку навчального процесу: ОС бакалавра IV курс з 12.05 по 31.05.2020; ОС магістра І курс з 27.05 по 12.06.2020.

Доводимо до вашого відома, що навчання буде відбуватися дистанційно на платформі Google Classroom, що забезпечить швидке поширення навчально-методичних матеріалів і контроль за виконанням завдань.

Для забезпечення дистанційного навчання на платформі Google Classroom науково-педагогічним працівникам і студентам Національного авіаційного університету створено корпоративні акаунти у G Suite for Education від компанії Google, які вам буде попередньо повідомлено працівниками (методистами) ННІІОТ або факультетів (кафедр).

G Suite for Education – це спеціальний пакет хмарних сервісів для навчальних закладів від компанії Google, який надає можливість безкоштовно організувати навчальний процес в онлайн режимі за допомогою Google Classroom та інших сервісів.

Корпоративний акаунт надає значно більше переваг під час використання хмарних сервісів, а саме: Google Drive – необмежене хмарне файлове сховище для зберігання та одночасного доступу до файлів, Google Docs, Sheets, Slides, Forms – для створення та редагування файлів у хмарному сховищі під час співпраці з іншими користувачами в режимі реального часу, Gmail – для листування, Google Calendar – для розкладу, Google Meet – для проведення відео-конференцій, Google Чат – для онлайн спілкування. До віртуального курсу дисциплін викладач має можливість прикріпити навчальні матеріали у вигляді різних типів файлів (такі як відео на YouTube чи файли на Google Drive). Доступ до сервісу Google Classroom здійснюється через браузер або через мобільні додатки на Android чи iOS за допомогою корпоративного акаунту.

У випадку змін в навчальному процесі – Ви будете повідомлені заздалегідь (методистами) ННІІОТ.

Реєстрація на платформі  Google Classroom у будь-якому випадку надасть Вам змогу ділитися досвідом, підвищувати кваліфікацію, спілкуватися з колегами у «віртуальних аудиторіях».

Корисні посилання для здобувачів вищої освіти:

Детальна інформація: 095-535-44-92 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Влад Грига, адміністратор ClassRooom).

Покрокова інструкція для початку роботи в системі дистанційного навчання Google Classroom

Бажаємо успіхів!

 

 

Прочитано 574 разів