Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Неділя, 26 квітня 2020 11:26

День пам’яті, скорботи і роздумів

26 квітня – День чорнобильської трагедії. День памяті, скорботи і роздумів. Чорнобильські дзвони постійно нагадують про себе, які ми відчуваємо душею. Це найбільша трагедія для України.

Правда про Чорнобиль, про фатальний вибух потрібна молодому поколінню. Радіактивного забруднення зазнали території багатьох країн. Людство повинно памятати такі події, Чорнобильську трагедію, її наслідки для України та світу, переосмислювати їх, щоб не допускати таких катастроф в подальшому. Чорнобильська техногенна аварія забрала життя десятків тисяч людей. Ми повинні свято берегти память про тих, хто жертвував своїмздоровям і життям, рятуючи людство. Щиро вдячні ліквідаторам трагедії на Чорнобильській атомній електростанції за героїзм, мужність і самопожертвув екстремальних обставинах. Схиляємо свої голови перед тими, хто здійснив величний подвиг, врятував життя інших, хто постраждав заради майбутньогоприйдешніх поколінь. І сьогодні всім так необхідні взаємопідтримка і допомога, щоб зберегти найвищі людські цінності.

Наш народ героїчно долав наслідки Чорнобильської катастрофи. Нехай ніколи не повториться жах масштабної катастрофи, щоб цінувати Землю, рідний край і людське життя. Бажаємо всім здоровя, миру, міцності духу, доброботу, щастя, життєвої енергії, добра і злагоди!

Колектив ННІІОТ НАУ,

директор Наталія Муранова.