• +38 044 406-74-04
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Освітній марафон

Національний авіаційний університет запрошує до участі в освітньому марафоні «Навчання і розвиток»

Круглий стіл

Національний авіаційний університет запрошує на круглий стіл «Інноваційна діяльність цифрового університету»

Конференція

«Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти», 16 червня 2020 року

Субота, 25 квітня 2020 11:33

Зростання наукового та професійного потенціалу

3 квітня 2020 року в Князівстві Монако на онлайн платформі ukrlogos.in.uaвідбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні тенденції глобалізації світової науки» Les tendances actuelles de lamondialisation de la science mondiale»).  

Онлайн платформа UKRLOGOS.IN.UA створена з метою розвитку та популяризації української науки, впровадження цифрових технологій в науково-видавничу галузь, а також сприяння міжнародній науковій співпраці шляхом широкого поширення наукової інформації та встановлення звязків у сфері міжнародної діяльності між українськими та зарубіжними ЗВО, науковими та дослідницькими установами.

У програмі конференції було анонсовано 17 галузевих секцій. Конференцію: внесено в перелік Міжнародних наукових конференцій ResearchBib; сертифіковано Euro Science Certification Group за стандартом SCC-2000; схвалено УкрІНТЕІ.

Науковці НН інституту інноваційних освітніх технологій прийняли участь у міжнародній конференції «Les tendances actuelles de la mondialisation de lascience mondiale» і представили свої доповіді.

Серед них: у секції з економічних наук – доцент Людмила Лахтіонова, професор Наталія Муранова, доцент Олександр Бугайов (тема «A generalassessment of the Russian venture company financing sources according to thebalance sheet: the Ukrainian methods of analysis»); з державного управління професор Наталія Ткачова, доцент Олена Казанська (тема: «Дистанційне навчання як дієвий інструмент державного управління»).

Статті учасників конференції були надруковані в збірнику наукових статей(https://ukrlogos.in.ua) завантажено та надано у вільний доступ. Доробки учасників проіндексовано в Google Scholar, OUCI и OpenAIRE, завантажено в CrossRef и ORCI; активовано/депоновано DOI.

Кожен учасник отримав відповідний Сертифікат.

Публікації результатів наукових досліджень на платформі ukrlogos.in.ua є надзвичайно важливим інструментом у відображенні зростання наукового та професійного потенціалу науковців, стимулює їх інноваційну активність, залучає викладачів ЗВО в актуальне обговорення проблем сучасної науки, освіти і техніки галузевого, державного та світового рівнів.

Прочитано 40 разів