Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Четвер, 30 квітня 2020 07:24

День відкритих дверей НАУ

Весняний День відкритих дверей в НАУ відбувся 29 квітня в новому форматіонлайн конференції! Аудиторія учасників – потенційні вступники-2020 в НАУ, що остаточно визначилися із майбутньою професією.

Відкрив онлайн-зустріч ректор Володимир Ісаєнко, який зазначив, що сьогодні серед розмаїття ЗВО, НАУ посідає почесне рейтингове місце і готує висококваліфікованих фахівців з різних галузей знань. До вітального слова долучився і проректор з навчальної роботи Артур Гудманян, відзначивши, що двері в НАУ завжди відкритті для абітурієнтів, які мріють отримати якісну вищу освіту.

Відповідальний секретар приймальної комісії Кирило Ніколаєв презентував Національний авіаційний університет, акцентувавши увагу на його структурі, кількість спеціальностей, особливостях підготовки фахівців, міжнароднізв’язки, академічну мобільність студентів, навчання на англомовному проекті, підготовку пілотів тощо.

Заступник директора Віктор Гнатюк, як спікер, проконсультував учасників щодо форм навчання, особливостей підготовки до ЗНО, Правил прийому до Національного авіаційного університету в 2020 році, напрямів роботи з доуніверситетської підготовки – профорієнтаційні заходи і проекти.

На запит учасників конференції було презентовано навчання на кафедрі військової підготовки.

Усі учасники Дня відкритих дверей мали змогу задати питання при реєстрації або під час проведення заходу, що безумовно, є перевагою будь-якого масового заходу.

Координатори конференції – НН інститут інноваційних освітніх технологій та Приймальна комісія НАУ.

Наступний День відкритих дверей відбудеться 12 червня 2020 року. Реєстрація на сайті ННІІОТ: http://iiot.nau.edu.ua/

Будемо раді зустрічі з потенційними студентами НАУ!