Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Четвер, 30 квітня 2020 07:54

Шановні колеги, студенти, друзі!

Прийміть найщиріші вітання з Першотравнем – святом Весни, Миру і Праці! Перше травня – день солідарності і взаємопідтримки трудівників усього світу у прагненні жити в мирному та демократичному суспільстві.

Людина праці завжди заслуговує великої шани і поваги. Сумлінна і відповідальна праця – основа нашого життя. Нехай ваше життя буде світлим і радісним. Хай завжди панують у Ваших оселях злагода і любов, мир і спокій, щастя і добробут.

Зичимо вам весняного тепла, зростання, високих досягнень, здійснення сподівань, творчості, натхнення, міцного здоров’я, мирного неба, нових сил, професійних здобутків та трудових звершень. Хай першотравневі свята принесуть радість вам, вашим рідним і близьким.

Нехай свято додасть мудрості, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе наблизитися до успіху! Хай панує мир та злагода у Ваших оселях!

Бажаємо Вам професійних звершень і нових відкриттів на славу України!

З повагою колектив ННІІОТ НАУ, директор

професор Наталія Муранова