Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Четвер, 30 квітня 2020 18:37

Весняна сесія економіко-математичної школи в НАУ

30 квітня буде доступно онлайн-заняття економіко-математичної школи НАУ! Організатор - НН інститут інноваційних освітніх технологій НАУ та кафедра інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти.

До участі в науковій школі запрошуються учні старших класів ЗСО, НВК, вихованці позашкільних гуртків та учні-члени МАН. Учасникам заходу пропонуються відео заняття:

• лекція «Фінансовий аналіз», автор - кандидат економічних наук, доцент Л.Лахтіонова. Ви дізнаєтесь як правильно, розумно, а головне – ефективно, керувати власними фінансами;
  • лекція «Основи логістики», автор - кандидат з державного управління, доцент О.Казанська. Ви дізнаєтеся про історичні етапи розвитку логістики (військовий, математичний, економічний) та розглянете принципи логістики в діяльності сучасних підприємств;
  • лекція «Основи маркетингу», автор - доктор наук з державного управління, професор Н.Ткачова. Буде представлено наукову інформацію про основні властивості маркетингу та його вплив на життя людини;
  • лекція «Основи туризмознавста», автор - кандидат економічних наук, доцент кафедри О.Шевцова. Ви отримаєте наукові знання про економічну науку «Туризм», як вид господарської діяльності, дізнаєтеся про світові його види.

Чекаємо на потенційних учасників наукової економіко-математичної школи!