Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Понеділок, 27 квітня 2020 10:26

Як підготувати публікацію для міжнародного журналу

27 квітня 2020 року науковці НН інститут інноваційних освітніх технологій продовжили підвищення кваліфікації в онлайн-семінарі із серії «Практичні рекомендації щодо публікацій в міжнародних журналах».

Організатором навчання був власник платформи Web of Science – компанія Clarivate Analytics, яка активно сприяє розвитку наукової діяльності та інноваціям.

Тема семінару – «Як підготувати публікацію для міжнародного журналу». Зміст навчання: структура наукової статті; практичні поради з написання основних розділів; відмінні риси академічної англійської мови; як скласти анотації; написання заголовку; вибір ключових слів; вичікування редактора; основні причини відмов у публікації; робота з правками рецензентів.

Навчання провів висококваліфікований спікер кандидат філологічних наук Валерія Курмакаєва.

Учасниками заходу були 508 науковці зі всього світу, які отримали підтримку у вигляді консультування щодо широких можливостей платформи Web of Science для поширення власних наукових здобутків на міжнародному рівні.

Особливу увагу спікер приділила відповідям на запитання учасників заходу.