Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Вівторок, 28 квітня 2020 15:57

Про засідання Вченої ради інституту від 28 квітня 2020 року

В умовах карантину Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій опанував та впровадив проведення навчальних занять, консультацій із здобувачами вищої освіти, адміністративних нарад, засідань кафедр, семінарів, конференцій, планових засіданнь НМРР, Вченої ради в дистанційному форматі за допомогою платформи ZOOM.

28 квітня 2020 року відбулося чергове засідання Вченої ради інституту, на якому розглядалися питання відповідно до порядку денного.

Участь у засіданні під головуванням директора Наталії Муранової прийняли усі члени ради.

На засіданні Вченої ради інституту було заслухано планові доповіді: «Про діяльність лабораторії електронних засобів дистанційного навчання» (доповідач Людмила Кучерова – завідувач лабораторії ЕЗДН); «Про діяльність навчально-методичного відділу ННІІОТ» (доповідач Оксана Поліщук – заступник директора); «Активізація роботи науково-педагогічних працівників ННІІОТ щодо покращення рейтингових показників діяльності» (доповідач Віктор Гнатюк – заступник директора). Кожен доповідач на платформі Zoom продемонстрував змістовну презентацію та відповів на запитання членів ради.

Також були обговорені питання щодо підготовки та проведення VI Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній заклад середньої освіти – доуніверситетська підготовка – заклад вищої освіти» (09.06.2020) та I Всеукраїнської науково-практичної конференції «Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти» (16.06.2020) – (доповідачі завідувачі кафедр: Ольгва Бруяка та Наталія Ткачова).

Вчена рада інституту схвалила і взяла до відома доповіді та прийняла низку відповідних рішень, що сприятимуть розвитку інституту та підвищенню його іміджевого рівня в університеті.