Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Вівторок, 28 квітня 2020 09:22

Можливості EndNote для работи з бібліографією

28 квітня 2020 року викладачі НН інституту інноваційних освітніх технологій підвищили кваліфікацію на онлайн-семінарі з серії «Практичні рекомендації щодо публікацій в міжнародних журналах».

Спікер ‑ кандидат філологічних наук Валерія Курмакаєва.

Тема семінару – «Можливості EndNote для работи з бібліографією».

Учасники заходу прослухали курс про створення власної бібліографічної бази даних з допомогою EndNote Online; сортування записів; створення груп і управління доступом до них; використання шаблонів оформлення бібліографії; використання модуля Cite-While-You-Write для Microsoft Word і створення списку літератури безпосередньо при написанні тексту.

Організатор навчання ‑ власник платформи Web of Science, компанія Clarivate Analytics, яка активно сприяє розвитку наукової діяльності та інноваціям в усьому світі.

Учасниками заходу були 280 науковців із різних країн світу, які отримали підтримку у вигляді консультування щодо широких можливостей платформи Web of Science для поширення власних наукових досягнень та здобутків на міжнародному рівні.

Валерія Курмакаєва кваліфіковано відповіла на запитання науковців.