Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Середа, 29 квітня 2020 09:42

Як навчитися розбиратися в міжнародних журналах

29 квітня 2020 року науковці інституту взяли участь в онлайн-семінарі з серії «Практичні рекомендації щодо публікацій в міжнародних журналах».

Спікер, фахівець з навчання клієнтів компанії Clarivate Analytics, кандидат філологічних наук Валерія Курмакаєва професійно провела семінар для науковців з різних країн світу на тему «Як навчитися розбиратися в міжнародних журналах».

За змістом навчання передбачало розгляд питань: показники якісного наукового видання; імпакт-фактор і квартелі; формування списку тематических видань для публікації за допомогою Web of Science, EndNote (Match), Journal Citation Reports, Master Journal List. Спікер також розкрила поняття «хижацького» (мусорного, недобросовісного) журналу та його основні ознаки; провела приклади «хижацьких» розсилок і пояснила як перевірити, куди нам пропонують прислати статтю.

Учасниками заходу було майже 300 науковців.

Саме участь у таких просвітницьких семінарах сприятиме підвищенню кваліфікації науковців щодо роботи на платформі Web of Science, якісному написанню наукових статей, вибору рейтингових міжнародних журналів тощо.