Літня школа-2020

В Національному авіаційному університеті традиційно розпочала роботу «Літня школа–2020» для учнів 9-11 класів.

Понеділок, 04 травня 2020 14:52

Навчаємось на платформі онлайн-освіти Coursera!

Науково-педагогічні та педагогічні працівники НН інституту інноваційних освітніх технологій активно долучилися до навчання на платформі Coursera.

Завідувач лабораторії електронних засобів дистанційного навчання інституту Людмила Кучерова вже успішно завершила курс і отримала Сертифікат. Нею пройдено перший курс Business Metrics for Data-Driven Companies із спеціалізації Excel to MySQL: Analytic Techniques for Business, на якому вивчено кращі практики використання аналітики даних, щоб зробити будь-яку компанію більш конкурентоспроможною та вигіднішою. Курс навчив розпізнавати найважливіші бізнес-показники, отримали чітке уявлення про життєво важливі, але різні ролі бізнес-аналітиків, аналітиків бізнес-даних та науковців з даних у різних компаніях. Використовуючи список з 20 пунктів для оцінки бізнесу, можна оцінити будь-яку компанію щодо того, наскільки ефективно вона використовує масив даних. Цифрові компанії, такі як Amazon, Uber та Airbnb, змінюють цілі галузі, завдяки креативному використанню великих даних. Стало зрозуміло, як ці компанії використовують методи аналізу даних, щоб випереджати інші компанії. Вітаємо колегу! Бажаємо їй подальших здобутків!

Завдяки реєстрації Національного авіаційного університету на платформі онлайн-освіти Coursera, студенти, викладачі та співробітники отримали безкоштовний доступ до понад 3800 курсів та 400 спеціалізацій від найкращих партнерів Coursera. Тож не зволікайте та долучайтеся до Сoursera, адже кількість ліцензій обмежена. Докладніша інформація та допомога: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.